Bar zabronił rozmów o koronawirusie
Fot. YuliaArh / Pixabay
Autor Kamila Krótka - 18 Listopada 2020

Bar zabronił rozmów o koronawirusie. "Nareszcie możemy wypić kawę w spokoju"

Na jednym z barów w Rzymie widnieje interesujący napis. Jest tym bardziej zaskakujący, że to Włochy jako jeden z pierwszych krajów na świecie stał się ogniskiem koronawirusa. Jak wskazali właściciele lokalu - zabrania się tam rozmawiać na temat pandemii.

Koronawirus tam nie istnieje. Jeden z barów w Rzymie postanowił zostać oazą w spokoju w środku szalejącej pandemii. Jak się okazało, pomysł został bardzo dobrze przyjęty przez Włochów.

Bezdomnego zobaczył przypadkowy przechodzień, który od razu ruszył z pomocą. Najpiękniejszego gestu doświadczył jednak późniejBezdomnego zobaczył przypadkowy przechodzień, który od razu ruszył z pomocą. Najpiękniejszego gestu doświadczył jednak późniejCzytaj dalej


W tym barze nie ma koronawirusa

"Zabrania się rozmowy o koronawirusie" - taki zakaz możemy zobaczyć w jednym z rzymskich lokali. Klienci mogą tam porozmawiać na każdy inny temat, byle niezwiązany z pandemią. Pomysł wdrożono po to, aby filiżanka kawy stała się okazją do odpoczynku od przytłaczającej codzienności.

Klienci przyjmują ten pomysł z wielkim entuzjazmem. Właścicielka baru Cristina Mattioli widząc nastroje panujące wśród Włochów, postanowiła przekonać ich, że “nie tylko pandemią człowiek żyje”.

Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaGrzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

- Zauważyliśmy, zwłaszcza po wakacjach, że ludzie zamknęli się w tunelu złych emocji; wszyscy byli przeciwko wszystkim - powiedziała właścicielka baru Cristina Mattioli.

Lokal dzięki swojemu wyjątkowemu przesłaniu stał się popularnym miejscem w okolicy. Goście z przyjemnością odwiedzają oryginalny bar i jak mówią: "nareszcie możemy wypić kawę w świętym spokoju, trochę się pośmiać, pożartować i uspokoić, złagodzić całą sytuację” - podkreśla właścicielka.

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Odwiedzający to miejsce oczywiście zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, jednak ze względu na negatywne emocje, jakie powoduje, chcą raz na jakiś czas o niej zapomnieć. Bar sprzyja przede wszystkim rozmowom o celebrytach, programach telewizyjnych i oczywiście piłce nożnej.

Był martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemBył martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  2. Moskwa: Pożar szpitala covidowego. Chmura dymu nad budynkiem. Wyciekło nagranie
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Do sprzedaży w Biedronce trafi nowoczesny sprzęt. Wspaniała okazja dla entuzjastów domowych porządków
  7. Kreacja Agaty Dudy pod mocnym ostrzałem. Internauci dopatrzyli się dwóch ukrytych przekazów

źródło: rmf24.pl

Następny artykuł