Kierowca poruszał się takim pojazdem
Fot. policja.pl
Autor Kamila Krótka - 12 Sierpnia 2020

Kierowca miał 1,8 promila. Jechał samochodem bez drzwi, maski i klapy bagażnika. Interweniowała policja

Kierowca jechał autem bez drzwi, maski i klapy bagażnika. Jednocześnie gdy zatrzymała go policja, mężczyzna miał prawie 1,8 promila alkoholu we krwi.

Tego kierowcy trudno było nie dostrzec na drodze. Nie dość, że jechał w stanie nietrzeźwości, to pojazdowi, którym się poruszał, brakowało zdecydowanej liczby części. Jak skończyła się historia mężczyzny i jego pasażera?

Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w ChinachWchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w ChinachCzytaj dalej

Kierowca i jego nietypowy pojazd

Mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu we krwi, a mimo to postanowił wsiąść do samochodu - daewoo matiza. Zatrzymali go policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego (woj. łódzkie). Jak przekazała Aleksandra Jakubiak z tomaszowskiej policji - pojazd nie miał drzwi, maski i klapy bagażnika.

Autem kierował 25-latek, który uwagę policjantów zwrócił brakiem tylnego zderzaka, pokrywy silnika, tylnych świateł, tablicy rejestracyjnej oraz… drzwi. Policjanci relacjonowali, że kierujący matizem na widok radiowozu wyskoczył z samochodu. Samochód miał usunięte numery, które pomogłyby zidentyfikować auto, a sam mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Białoruskie media chwalą się gratulacjami z Polski dla Łukaszenki. To oficjalne gratulacje polskich władz?

25-latek za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami o łącznej kwocie 1000 zł. Niedługo usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz usunięcia znaków identyfikacyjnych pojazdu. Grozi mu ponadto kara do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowali tomaszowscy policjanci.

Kierowca poruszał się takim pojazdemZOBACZ TAKŻE:

  1. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  2. Na planecie w Układzie Słonecznym może istnieć życie. Pod powierzchnią znajduje się ciekły ocean
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Ogromna tragedia w górach. Nie żyje polski sportowiec, miał tylko 27 lat

źródło: rmf24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł