"M jak Miłość" wraca na ekrany telewizorów od 8 września
fot. screenshoot - mjakmilosc.vod.tvp.pl
Autor Olga Szmańda - 8 Września 2020

Dziś na ekrany powraca "M jak miłość". Co tej jesieni przydarzy się rodzinie Mostowiaków?

„M jak miłość” ponownie na ekranach polskich telewizorów. Jeden z najbardziej popularnych seriali doczekał się 21 sezonu. Od 8 września na antenie stacji TVP2 rozpocznie się emisja najnowszych odcinków. Już o godzinie 20.55 fani mogą zasiąść przed telewizory i poznać nowe historie zaprezentowane przez produkcje. Według najnowszych doniesień historie w 21 sezonie serialu są jeszcze bardziej poruszające. Na bohaterów czekają niezliczone przygody i wyzwania. Oto, czego fani mogą spodziewać się już od 8 września.

„M jak miłość” jest jednym z najdłużej emitowanych seriali na polskiej arenie telewizyjnej. Fani mogą oglądać go od 2000 roku, kiedy to wyszedł pierwszy odcinek produkcji stacji TVP. Od zawsze uwielbiany i wyczekiwany rok w rok przez wiernych widzów, doczekał się 21 sezonu. Ci, którzy z niecierpliwieniem oczekiwali na kolejne historię rodziny Mostowiaków i innych bohaterów mogą spać spokojnie. Już od 8 września 2020 o godzinie 20.55 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu „M jak miłość”.

Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest samBezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest samCzytaj dalej

Stacja od lat stara się zaskoczyć wiernych telewidzów nowymi historiami i zdarzeniami w życiu fikcyjnych bohaterów produkcji. Jednym z głównych założeń jest kontynuowanie popularnych wątków i zaskakiwanie widzów. Według najnowszych informacji najnowszy, 21 sezon serialu, wypełniony jest po brzegi intrygującymi historiami i nowymi miłosnymi potyczkami. Co ciekawe pojawią się też postaci, które dawno nie gościły na ekranie. Nowe odcinki zapowiadają się ekscytująco.

„M jak miłość” wraca z 21 sezonem na antenę TVP2

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl widzowie mogą spodziewać się nowych historii miłosnych w serialu. Maria grana przez Małgorzatę Pieńkowską ponownie napotka na swojej drodze, dawna miłość. W rolę mężczyzny wcieli się Tomasz Sobczak. Jego przyjazd do Grabiny zamiesza w relacji żony z mężem. Ukochany Mari, Rogowski grany przez Roberta Moskwę, będzie musiał zmierzyć się z zazdrością o byłego chłopaka ukochanej.

Kolejne miłosne rozterki przeżyje znana wszystkim para Piotrem i Kingą. Brat mężczyzny Paweł, grany przez Rafała Mroczka, będzie wspierał żonę brata Kingę, graną przez Katarzynę Cichopek. Jego wsparcie kobiety w czasie gdy brat wyjechał do USA będzie nieocenione. Natomiast, gdy mąż Kingi powróci do Polski nastanie między braćmi napięta atmosfera. Piotr, grany przez Marcina Mroczka będzie zazdrosny o relacje nawiązaną między jego żoną a bratem.

Dzisiaj grzeje:
1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
2. Właściciele wynajęli opiekuna dla psów. Nie mieli pojęcia, kim naprawdę jest, monitoring ujawnił prawdę

Jedna z głównych postaci kojarzonych z knuciem i intrygami, grana przez Weronikę Rosati, Anka dalej konturować będzie swoje szemrane postępowanie. Kobieta postanowi szpiegować Anke, graną przez Anne Muchę i znacząco negatywnie wpłynąć na jej życie. Jak widać życie wszystkich bohaterów serialu znacząco się zmieni. A producenci i scenarzyści wymyślili jeszcze wiele różnych wątków. Stacja TVP2 nadal podgrzewa atmosferę wśród widzów popularnej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  5. Kochały go miliony. Wiele lat po śmierci żona wreszcie poznała o nim prawdę
  6. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Następny artykuł