Mężczyzna uratował żonę przed rekinem
fot. unsplash.com ; Gerald Schömbs
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Małżeństwo relaksowało się nad wodą. Nagle rekin zaatakował kobietę, a jej mąż rzucił się na niego z pięściami

Rekin zaatakował kobietę w Australii i udało jej się przeżyć wyłącznie dzięki szybkiej interwencji jej męża. Mężczyzna postanowił stoczyć walkę z niezwykle groźnym ssakiem, a cała akcja zakończyła się powodzeniem. Jak do tego doszło i co działo się potem?

Australia jest jednym z tych miejsc na Ziemi, gdzie można doświadczyć obecności bardzo niebezpiecznych zwierząt. Niestety jadowite pająki, węże czy rekiny u wybrzeży nie rozpieszczają ani miejscowych, ani turystów. Takie okazy stanowią jedynie kilka spośród wielu czyhających tam niebezpieczeństw. Kolejnymi ofiarami australijskiej fauny zostało małżeństwo odwiedzające tamtejsze plaże.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Rekin zaatakował mu żonę

W stanie Nowa Południowa Walia, w Australii na plaży Shelly Beach, doszło do ataku rekina. Małżeństwo turystów w średnim wieku pływało w oceanie i surfowało. Zwykły dzień na plaży z deską okazał się początkiem horroru. Podczas przebywania w wodzie Chantelle Doyle została zaatakowana i pochwycona przez żarłacza białego. Jej mąż Mark odruchowo postanowił zaatakować rekina.

Rekin pochwycił 35-latkę z jej deski, łapiąc ją za nogę, a kobieta od razu znalazła się pod powierzchnią wody. Jej mąż zaczął instynktownie ratować ukochaną, okładając rekina pięściami. Niesamowicie agresywne zwierzę po chwili walki puściło kobietę i odpłynęło. Mark natychmiastowo odholował żonę na brzeg. Kiedy oboje z trudem dopłynęli na plażę, od razu została wezwana pomoc do ofiary wypadku. Kobieta miała poważne obrażenia nogi. Po chwili na miejsce zdarzenia przyjechał helikopter ratowniczy i przetransportował ją do szpitala. Kobieta jest w stanie stabilnym. Jej mąż został bohaterem, a australijskie media huczą o jego wyczynie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Co ciekawe, portal onet.pl powołując się na australijskie media, informuje o trzecim już ataku rekina w tej okolicy. Mimo że walka na pięści z rekinem jest niezwykle nieprawdopodobna, eksperci twierdzą, że człowiek jest w stanie przetrwać starcie z rekinem. Zwierzęta te mają bardzo wrażliwy nos i oczy oraz skrzela, zatem kilka trafnych ciosów może odstraszyć morskiego potwora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył uwięzionego psa w nagrzanym samochodzie. Wybił szybę toporem
  2. Tak wyglądają filmy science fiction bez efektów specjalnych. Komiczne nagranie od twórców Ghostbusters
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Absolutny blamaż Wisły Kraków. Porażka z III-ligowcem podtrzymała kompromitującą passę (WIDEO)

źródło: biznesinfo.pl ; onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł