"Rolnik szuka żony" - Ilona i Adrian ogłosili radosną nowinę
Fot. instagram.com/imielinka
Autor Kamila Krótka - 16 Września 2020

Adrian i Ilona z “Rolnik szuka żony” podzielili się wspaniałą nowiną. Po miesiącach związku w końcu przyszedł czas na decyzję

Adrian i Ilona z programu “Rolnik szuka żony” poinformowali fanów o tym, jak w najbliższym czasie zmieni się ich życie. Okazuje się, że już niedługo nie będą sami. “To taka nasza mała rodzina” - komentuje para, która od miesięcy promieniuje szczęściem.

“Rolnik szuka żony” łączy w związki kolejne osoby, które zgłosiły się do programu. Podczas premiery pierwszego odcinka 7. edycji “Rolnik szuka żony” widzowie powrócili do losów Ilony i Adriana z poprzedniego sezonu. Para podzieliła się z fanami radosną wiadomością.

Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszczePrzez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszczeCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” łączy ludzi

Adrian i Ilona z popularnego programu zdradzili, że w końcu udało im się razem zamieszkać. Okazało się, że Adrian wynajął dla siebie całe gospodarstwo. Nie są tam jednak sami, bo towarzyszy im stado ukochanych zwierzaków Ilony.

- Po programie spotykaliśmy się regularnie, najdłuższa przerwa trwała jakieś dwa tygodnie - zdradza Adrian

Mimo że początku pary wcale nie były łatwe, to finałowy odcinek zdecydował. Wtedy Adrian poinformował widzów, że to właśnie Ilona jest najbliższa jemu sercu. Od tego czasu ich związek zaczął się rozwijać, a relacja weszła na kolejny poziom.

Wspólne gospodarstwo

Teraz przyszedł czas na wspólną przeprowadzkę do gospodarstwa w Małopolsce. Para postanowiła jednocześnie otworzyć swoją stadninę koni.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Maleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntu

- Te dojazdy były męczące, dlatego postanowiliśmy zamieszkać razem i wejść na kolejny level w naszej relacji. Stworzyliśmy swoją małą rodzinę - ja, Adrian i stado koni - mówi Ilona. - Adrian pracuje na dwa etaty, ja zajmuje się końmi, on uczy mnie, jak zajmować się roślinami, ale czasem jest ciężko z czasem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli

źródło: plotek.pl

Następny artykuł