"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Anita z programu opublikowała radosną wiadomość na swoim profilu na Instagramie
fot. Instagram - Anita Szydłowska
Autor Olga Szmańda - 16 Listopada 2020

Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji

“Ślub od pierwszego wejrzenia” - tym razem najbardziej popularna para z programu poinformowała w mediach społecznościowych o ważnym wydarzeniu. Anita i Adrian Szydłowscy zamieścili na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Krakowa. Para w ten sposób przekazała swoim fanom informację, że wspólnie osiedlili się właśnie w stolicy Małopolski. Obserwujący Anity i Adriana nie kryli komentarzy wzruszenia i pochwał dla decyzji.

“Ślub od pierwszego wejrzenia” był dla Anity i Adriana Szydłowskich programem, który połączył ich na całe życie. Widzowie stacji TVN pokochali parę od samego początku jej obecności w hitowej produkcji.

Najmłodsza bohaterka programu Najmłodsza bohaterka programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza historię niezwykłej dziewczynkiCzytaj dalej

Mimo że obecnie “Ślub od pierwszego wejrzenia” zakończył swoją emisję stacja TVN wznowiła prace nad tworzeniem piątego sezonu.

Najciekawszym elementem jest jednak fakt, że wielu uczestników programu faktycznie pozostaje w związkach małżeńskich.

Najbardziej spektakularną parą, której kibicowała cała Polska, są Anita i Adrian Szydłowscy. Zakochane małżeństwo, które poznało się w programie, ma teraz dwójkę dzieci: Jerzyka i Biankę.

Stworzył najsłynniejszy fotel w historii PRL. Poznajcie historię niezwykłego Józefa ChierowskiegoStworzył najsłynniejszy fotel w historii PRL. Poznajcie historię niezwykłego Józefa ChierowskiegoCzytaj dalej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" był dla nich początkiem wspólnej przygody

Para od samego początku musiała jednak borykać się z mieszkaniem w dwóch różnych miastach. Mimo że od dwóch lat są małżeństwem, nadal pomieszkiwali w różnych domach razem z dziećmi.

Teraz postanowili podzielić się ze swoimi fanami radosną informacją dotyczącą ich miejsca zamieszkania. Ważna decyzja jak widać od dawna była w sercach pary ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Teraz w końcu mogą podzielić się finałem i zakomunikowali to swoim obserwatorom. Para zamieszka tym samym w Krakowie.

"Jeżeli to miała być bajka, to nasza karoca zabłądziła gdzieś na rajdzie Dakar. Jeżeli wydawało się, że w momencie decyzji "zostajemy w małżeństwie", kurtyna opada i wyświetla się napis "the end i żyli długo i szczęśliwie", to, niestety, tak nie działa w prawdziwym życiu... Otwiera się za to nowy rozdział. Po 2,5 roku małżeństwa podjęliśmy bardzo ważną decyzję. Tak ważną, jak dzień naszego ślubu - w końcu zamieszkaliśmy razem" - rozpoczęła post Anita na swoim profilu na Instagramie.

ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?Czytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Dlaczego kot biega jak opętany? Proste wyjaśnienie, nie należy się obawiać
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Niedzielny wpis Anita rozpoczęła słowami, które lekko zaniepokoiły fanów. Wydawało się, że para być może planuje rozstanie. Ku zaskoczeniu wszystkich Anita miała na myśli zupełnie coś innego. Uczestniczka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” we wnikliwym wpisie poinformowała o nowym etapie w życiu pary.

"Padło na Kraków, natomiast nie wykluczamy, że myśląc kiedyś o własnym domu, zmienimy miejsce zamieszkania. Kosztowało nas to bardzo dużo stresu. Wiem, że dla Adriana jest to bardzo ciężki czas, ale halo! Słuchajcie, kończymy z koczowniczym trybem życia, z wiecznie spakowaną walizką i podbijaniem kolejnych rekordów w ilości kilometrów zrobionych w ciągu miesiąca. Jesteśmy razem i razem musimy to przejść. Mogliśmy się już wiele razy poddać, ale znów powiedzieliśmy sobie, i to nie słowami, a czynami, że tak - chcemy pozostać w małżeństwie, chociaż czasem trzeba walczyć z naszymi charakterami, z różnymi przeciwnościami losu, mimo że zawsze tyle osób pisze nam, jaką jesteśmy super rodzinką, to jak wszyscy mamy swoje słabości. Adrian, dziękuję, że jesteś. Piszmy dalej tę historię" - dodaje Anita.Anita SzydłowskaAnita Szydłowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ranny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieci
  2. Na święta mogą pojawić się nowe obostrzenia? Minister Zdrowia odpowiada
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Ogromne zmiany w rządzie. Ministerstwo Cyfryzacji zostało zlikwidowane
  7. Polsat przekazał tragiczną wiadomość, zginęli na miejscu. Żywioł rozpętał się na południu Polski

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł