Śmierć kliniczna spowodowała, że kobieta "spotkała się z Bogiem"
fot. pixabay.com
Autor Olga Szmańda - 16 Listopada 2020

Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów

Śmierć kliniczna kobiety sprawiła, że całkowicie zmienił się jej pogląd na otaczający ją świat. Z opowieści i wspomnień pacjentki wynika, że na swojej drodze spotkała Boga a miejsce, w którym się znajdowała przypominało jej zaświaty. Niezwykła historia kobiety, która przeżyła śmierć kliniczną zmieniła postrzeganie wielu na aspekt życia po życiu.

Według portalu medonet.pl śmierć kliniczna jest zanikiem oznak życia tj. braku akcji serca, tętna, oddechu i krążenia krwi. Od stanu śmierci biologicznej śmierć kliniczną różni fakt, że mózg nadal odnotowuje swoją aktywność elektryczną. Można sprawdzić to za pomocą badania EEG.

Był martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemBył martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemCzytaj dalej

Śmierć kliniczna jest tym samym stanem odwracalnym, w którym funkcje życiowe można ponownie przywrócić za pomocą akcji reanimacyjnej. Wielu ludzi na świecie po wypadkach lub w trakcie operacji przeżyło rzeczony stan. Po wybudzeniu i odzyskaniu świadomości pacjenci opisują różne doznania, które miały miejsce w stanie śmierci klinicznej.

Jedną z takich pacjentek była Carolyn, która opisała swój przypadek. Mimo, że według medycyny śmierć człowieka oznacza brak funkcjonowania życia ludzkiego to niejednokrotnie spirytualiści mają inne zdanie na ten temat. Powołując się na podręczniki religijne spirytyści twierdzą, że istnieje życie po śmierci w wiecznej formie, a ludzie po ostatnim tchnieniu przenoszą się do innej sfery.

Śmierć kliniczna Carolyn pokazała jej niebo i Boga

Aby uzasadnić istnienie życia po śmierci, spirytualiści często przedstawiają świadectwa ludzi, którzy osiągnęli granicę śmierci podczas doświadczenia NDE (Near-Death Experience) tłum. doświadczenie bliskie śmierci.

Jedno z takich świadectw stało się teraz niedawno hitem w przestrzeniach internetowej. Pewna kobieta o imieniu Carolyn twierdzi, że w trakcie śmierci klinicznej widziała Boga i znalazła się w zaświatach.

Carolyn udostępniła tę oszałamiającą opinię w internecie i tym samym wywołała niemałą burzę. W swoim świadectwie udostępnionym na stronie internetowej NDERF (Near-Death Experience Research Foundation) tłum. fundacja osób bliskich śmierci. Carolyn stwierdziła, że ​​życie pozagrobowe to kalejdoskop kolorów. Dodała również, że w tych chwilach widziała Boga i spotkała się ze swoimi zmarłymi rodzicami.

Ikea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonaleIkea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonaleCzytaj dalej

Świadectwo przeżytej śmierci klinicznej

Po doświadczeniu bliskiej śmierci Carolyn zmieniła swoje podejście do życia ponieważ głęboko wierzy, że istnieje wyższa siła, która kontroluje wszystko.

- Tuż przede mną stała moja matka, ojciec i brat. Moi rodzice wyglądali na trzydzieści lat, a mój brat na szesnaście. Postać w tle zaczęła się zbliżać. Kiedy to się stało, zdałem sobie sprawę, że to Bóg. On powiedział mi, że nie jestem gotowy na powrót do domu -napisała Carolyn na stronie internetowej NDERF.

Chociaż Carolyn wierzy w istnienie życia pozagrobowego, eksperci medyczni ujawniają, że doświadczenia bliskie śmierci są w zasadzie wzrostem aktywności mózgu w miarę zbliżania się do śmierci. Według tych medycznych ekspertów mózg stosuje sztuczkę przetrwania, aby zwalczyć zmniejszony dopływ tlenu podczas zdarzeń zagrażających życiu i powoduje te dziwne halucynacje.

Najmłodsza bohaterka programu Najmłodsza bohaterka programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza historię niezwykłej dziewczynkiCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Jednym z lekarzy, który związał swoje życie z badaniem śmierci klinicznej jest Dr Sam Parnia. Ekspert, który poświęcił znaczną część swojej kariery na badanie NDE również zapewnia, że ​​nie ma życia po śmierci. Według lekarza śmierć nie jest czarno-białą chwilą i jest to proces, w którym życie ludzkie kończy się, gdy mózg przestaje funkcjonować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  2. Objawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważ
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków
  7. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach

Źródło: ibtimes.sg / medonet.pl

Następny artykuł