Redaktorzy Świat Radosci

Angelika Łęska redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Angelika Łęska

Angelika Łęska

Bartosz Wróblewski redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Bartosz Wróblewski

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania dziennikarz. Warsztat zdobywał i doskonalił w mediach lokalnych, „Gazecie Wyborczej” oraz portalach internetowych telewizji Polsat. Interesuje się kinem, reportażem i komiksem. Dla grupy mediowej Iberion ma stworzyć nowy portal z pozytywnymi wiadomościami swiatradosci.pl.

Filip Górlicki redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Filip Górlicki

Filip Górlicki

Kamila Krótka redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Kamila Krótka

Redaktor portalu swiatradosci.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem, absolwentka filologii polskiej i filologii słowiańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Fascynuje mnie reportaż, szczególnie podróżniczy. W wolnych chwilach lubię odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Karolina Rabczak redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Karolina Rabczak

Karolina Rabczak

Kasper Starużyk redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Kasper Starużyk

Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego. Redaktor naczelny Biznesinfo.pl.

Olga Szmańda redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Olga Szmańda

Redaktor portalu swiatradosci.pl. Jestem absolwentką dwóch uniwersytetów. Pierwsze wykształcenie zdobyłam na kierunku aktorskim. Następnie ukończyłam studia II stopnia na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu SWPS. Moją pasją jest psychologia, kryminalistyka i zachowania społeczne. Szczególną uwagę w czytaniu tekstów przywiązuje do ich drugiego dna.

Redakcja Świat Radości redakcja Portal z pozytywnymi informacjami

Redakcja Świat Radości

Świat Radości

Sprawdź najnowsze artykuły Świat Radosci