iPhone 13 Pro
Materiały Partnera
Autor Barbara Daszuta - 11 Października 2021

Co warto wiedzieć o iPhone 13 Pro?

Nowy iPhone 13 Pro to ogromny skok wydajności baterii, ale producent nie zapomniał również o wprowadzeniu wielu innych istotnych zmian. Przykładem są nowe style fotograficzne, które z odpowiednimi efektami oświetlenia studyjnej jakości pozwalają uzyskać wyjątkowe zdjęcia. Do tego dochodzi szybki procesor, prostota udostępniania wideo ar i wiele innych przydatnych rozwiązań.

  1. Specyfikacja iPhone 13 Pro
  2. Ogromny skok wydajności baterii w nowym iPhone
  3. Ekran z technologią promotion korzysta z dodatkowych rozwiązań

Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz grafiki powalającej jakości, czy też chcesz mieć pewność, że smartfon zapewni ci najszybszą transmisję danych, iPhone z pewnością będzie dla ciebie idealnym wyborem. Zanim jednak zaczniesz przeglądać oferty popularnych sklepów i wybranych operatorów, sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o nowym smartfonie Apple.

Specyfikacja iPhone 13 Pro

Faktyczny obszar wyświetlania w nowym modelu IPhone 13 Pro znacznie poprawia komfort podczas wszystkich aktywności. Urządzenie z możliwością nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości oferuje nowoczesny tryb filmowy. Uzyskasz dzięki temu wyjątkową głębię ostrości. Warto również wspomnieć, że poszerzone możliwości systemu aparatów sprawią, że w dowolnym momencie będziesz mógł wykonać wysokiej jakości zdjęcie. Telefon wyróżnia się możliwością łatwego podłączania dodatkowych akcesoriów, a nowoczesny design podkreślają opływowe kształty urządzenia.

Ogromny skok wydajności baterii w nowym iPhone

Bez względu na to, czy na co dzień będziesz korzystał z superszybkiego pobierania, czy też zależy ci na tym, aby w efekcie normalnego zużycia nie trzeba było co chwilę ładować baterii, na pewno docenisz to, jak przedstawia się zużycie energii w tym sprzęcie. Premiera iPhone 13 sprawiła, że nawet osoby, które były zadowolone ze swoich dotychczasowych smartfonów, zaczęły zastanawiać się nad wymianą, ponieważ bateria zastosowana w najnowszej wersji jest niezwykle wydajna. Ma to znaczenie zarówno podczas zabawy, gdy na telefonie uruchamiane są gry lub włączane filmy, jak i wtedy, gdy smartfon służy przede wszystkim do wykonywania rozmów służbowych i nie można dopuścić do sytuacji, że w trakcie jednej z nich urządzenie się rozładuje.

Ekran z technologią promotion korzysta z dodatkowych rozwiązań

Nowy iPhone ma ekran, w którym zastosowano technologię promotion, co przekłada się na dużo większą częstotliwość odświeżania. Zwiększa to płynność wyświetlania i sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową jakością. W razie potrzeby można dokonać zmian w ustawieniach odświeżania ekranu. Dzięki temu każdy może dopasować ustawienia do swoich preferencji. W telefonie jest wiele nowych funkcji, które sprawiają, że na wybranych rynkach smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Warto wypróbować superszybkie pobieranie, nowy tryb portretowy, obiektyw szerokokątny oraz inne opcje. Zadowoleni klienci chwalą przede wszystkim wyświetlacz super oraz to, że iPhone potrafi poradzić sobie nawet z najnowszymi i najbardziej wymagającymi aplikacjami oraz grami. Wielu ciekawych informacji dostarcza podręcznik użytkownika. Niektórych użytkowników może odstraszyć cena telefonu, jednak warto mieć na uwadze, że jest to zakup na wiele lat. Dzięki temu uzyskasz świetne zdjęcia makro, tryb nocny, lepszy aparat i wiele innych udogodnień. Dodatkowo producent zapewnia darmowe aktualizacje systemu, które poprawiają poziom bezpieczeństwa i zapewniają zgodność z nowymi programami oraz grami.

Artykuł Partnera

Następny artykuł