Joe Biden organizuje imprezę online dla miłośników zwierząt
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 10 Stycznia 2021

Joe Biden organizuje wirtualną imprezę. Zaproszony jest każdy miłośnik psów ze swoim pupilem

Joe Biden postanowił zorganizować wirtualną imprezę, która zostanie poświęcona czworonogom. Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych chce w ten sposób rozpocząć swoją inaugurację na stanowisko głowy państwa. Joe Biden ogłosił, że “psinauguracja” będzie powrotem zwierzaków do Białego Domu. Wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w nietypowej internetowej imprezie, powinni wiedzieć, że jej gospodarzem będzie ukochany pies Joe Bidena. Pierwszy pies USA z pewnością nas ugości.

Joe Biden niejednokrotnie zaangażowany był w walkę o prawa zwierząt. Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił ponownie pokazać, jak ważną rolę w jego życiu odgrywają czworonożni przyjaciele.

Joe Biden rozpoczął ten rok z przytupem i zdecydowanie pod hasłem swoich psich wychowanków. Pierwszy pies USA poprowadzi w najbliższym czasie “psinaugurację”, która odbędzie się na internetowym komunikatorze “Zoom”. Nowy prezydent USA postanowił ogłosić niezwykłą wirtualną imprezę dla wszystkich tych, którzy są wielkimi miłośnikami zwierząt.

Joe Biden zaprasza na "psinaugurację"

Major to młodszy czworonożny przyjaciel prezydenta Joe Bidena. Co ciekawe, zwierzak będzie pierwszym psem w Białym Domu, który został zaadoptowany ze schroniska. W ten sposób ponownie w domu prezydenta USA zagoszczą zwierzęta. Przypominamy, że jedynie była głowa państwa - Donald Trump - zrezygnował z przywileju posiadania zwierząt w Białym Domu.

Z okazji inauguracji Joe Bidena na nowego prezydenta USA polityk postanowił zorganizować wirtualną imprezę, która odbędzie się za pośrednictwem internetowego komunikatora “Zoom”.

Przez lata prowadził program Przez lata prowadził program "Od przedszkola do Opola". Dziś Michał Juszczakiewicz sprawdza się w zupełnie innej roliCzytaj dalej

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, którzy kochają czworonożnych przyjaciół i ich psich towarzyszy. Istotnym elementem imprezy jest fakt, że dochód z “wejściówek” na “psinaugurację” przekazany zostanie na schronisko, z którego prezydent adoptował swojego Majora.

Co ciekawe, pierwszy pies Joe Bidena, Champ miał już okazję przebywać w Białym Domu. Zwierzak chodził tam ze swoim panem, gdy ten pracował jako wiceprezydent u Boku Baracka Obamy. Champ poznawał zakamarki prezydenckiej siedziby w 2008 roku.

Delaware Humane Association

Prywatna impreza prezydenckiego psa

“Psinauguracja” Majora związana jest ściśle z inauguracją Joe Bidena na prezydenta. Oficjalne przekazanie władzy odbędzie się 20 stycznia 2021 roku, kiedy to Joe Biden zasiądzie na stanowisku prezydenta USA. Kilka dni wcześniej dojdzie jednak do wspomnianej “psinauguracji”.

17 stycznia odbędzie się wirtualna impreza, która poświęcona będzie Majorowi i schronisku, z którego pochodzi pupil. Do internetowego wydarzenia może dołączyć każdy chętny internauta. Istotnym elementem jest wpłata “wejściowego”, która wynosi min. 10 dolarów. Wszystkie datki zostaną później przekazane na pomoc zwierzakom, które znajdują się w schroniska Delaware Humane Association.

- Od szczenięcia ze schroniska w Delaware Humane Association po Pierwszego Psa w Białym Domu, Major Biden to szczekający dowód na to, że każdy pies może spełnić swój amerykański sen. Aby uczcić tę historyczną "indogurację" i zebrać fundusze, aby pomóc większej liczbie schroniskowych zwierząt jak Major i znaleźć im przyszłe domy, DHA i Pumpkin Pet Insurance połączyli siły, aby zorganizować największą na świecie wirtualną imprezę dla psów - podają organizatorzy wydarzenia.

Wirtualna impreza odbędzie się 17 stycznia w godzinach 15:00-17:00 w strefie czasowej obowiązującej w Waszyngtonie. Wszyscy ci, którzy chcą wziąć w niej udział, mogą zapisać się do wydarzenia pod tym linkiem.

Psinaugracja Majora Bidena

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: noizz.pl

Następny artykuł