Joe Biden jakiego nie znacie. Nowy prezydent elekt jest wspaniałym dziadkiem
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 9 Listopada 2020

Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem

Joe Biden w minionym tygodniu został wybrany nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Media skupiły się więc na jego karierze oraz pokazaniu nowego prezydenta elekta od zupełnie innej bardziej ludzkiej strony. Mało kto wie, że obecny 46. prezydent USA poza byciem politykiem jest również świetnym ojcem, a przede wszystkim troskliwym dziadkiem. Wnuki Joe Bidena są dla niego wszystkim. Przedstawiamy, kim są i czym zajmują się wnuczęta nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Joe Biden poza kandydaturą na nowego 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych i niezwykle bogatą historią polityczną ma również tragiczną przeszłość związaną z jego życiem prywatnym. Mimo to nie poddał się i nadal jest politykiem, który na swojej twarzy każdego dnia pokazuje szeroki uśmiech.

Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedziPani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedziCzytaj dalej

Zapewne przeszłość i historię, które ukształtowały Joe Bidena sprawiły, że stał się politykiem całego narodu bez względu na podziały polityczne, rasowe, kulturowe, seksualne czy płciowe. Joe Biden uznawany jest za polityka, który jako jedyny kandydat na prezydenta ma poparcie wszystkich obozów w rządzie. Tym samym jego poplecznicy znajdują się w zróżnicowanych poglądach, a mimo to wspierają Joe Bidena.

Poza wielką karierą polityczną Joe Biden przeszedł w swoim życiu wielką tragedię jaką jest śmierć dziecka. Niestety jego syn zmarł i to z pewnością również odbiło na nim piętno i ukształtowało go jako człowieka i męża stanu.

Joe Biden jest politykiem rodzinnym, który oddałby życie za swoich bliskich. Poza wielką troską o własne dzieci mało kto wie, że nowy prezydent elekt ma niezwykły kontakt ze swoimi wnukami.

Wpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaWpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaCzytaj dalej

Joe Biden - polityk, który postawił rodzinę na pierwszym miejscu

Wnuki Joe Bidena brały czynny udział w kampanii prezydenckiej swojego dziadka. Polityk w trakcie swoich przemówień wspominał o ukochanych dzieciach, które codziennie mają kontakt ze swoim dziadkiem. Najstarsza wnuczka prezydenta elektra Naomi Biden była razem w klasie z Tiffany Trump. Następnie ukończyła Szkołę Prawa na Uniwersytecie Columbia. W trakcie wiceprezydentury dziadka, kolejna wnuczka Maisy Biden zaprzyjaźniła się bardzo z Sashą Obamą, córką jednego z prezydentów USA.

Joe Biden ze swoją pierwszą żoną Neilla Hunter doczekał się trójki dzieci Naom Christiny, Roberta Huntera i Josepha Robinette’a III o pseudonimie Beau. Niestety w 1972 roku Joe Biden w trakcie dostania się do senatu przeżył wielką tragedię. Jego żona i córka Naomi zginęły w wypadku samochodowym. Synowie Joe Bidena doznali poważnych obrażeń ciała. Przez dwa lata samotny ojciec wychowywał swoje dzieci. Dwa lata później poznał żonę Jill Jacobs, która została z nim umówiona na randkę w ciemno.

W 1977 roku para wzięła ślub, a kilka lat później pojawiły się ich dzieci. Na świat przyszła córka Ashley. Teraz dorosłe dzieci prezydenta elekta same doczekały się swojego potomstwa, a Joe Biden ma gromadkę wspaniałych wnucząt.

Ania z Ania z "Daleko od szosy" skradła serca widzów. Co dziś słychać u Ireny Szewczyk?Czytaj dalej

Polityk ma piątkę wnucząt, a są nimi: 26-letnią Naomi, 20-letnią Finnegan i 18-letnią Maisy (córki Huntera), 16-letnią Natalie i 14-letniego Roberta Huntera Bidena II (dzieci zmarłego Beau). Prezydent elekt bardzo chętnie opowiada o tym, co łączy go z wnukami. Wspomina, że mimo pandemii każdego dnia stara się utrzymywać kontakt ze swoimi ukochanymi pociechami.

- Każdego dnia rozmawiam z całą piątką moich wnuków. Albo przez telefon, albo piszę z nimi - powiedział Joe Biden.

W trakcie jednego z wywiadów na kanale "PBS NewsHour" wnuczka Joe Bidena opowiedziała o relacji z dziadkiem. Co ciekawe, kobieta przyznała, że dziadek faktycznie dzwoni do wszystkich wnuków codziennie. Młoda dziewczyna wyznała również, że Joe Biden uwielbia jeść lody.

- Jeśli nie dzwoni, to znaczy, że coś jest nie tak. Zawsze dzwoni z tą samą energią, nawet jeśli dopiero co udzielił 50 wywiadów - mówi wnuczka Joe Bidena.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Co ciekawe, to nie koniec wnucząt prezydenta elekta Joe Bidena. W tym roku kandydat ponownie został dziadkiem. Jest to szósty wnuk mężczyzny. Jego syn Hunter w 2019 zakochał się i poślubił Melissę Cohen. Para w marcu 2020 roku powitała swojego syna na świecie. Teraz Joe Biden ma więc szóstkę ukochanych wnucząt, o które dba z całego serca.

Joe Biden i jego wnukiJoe Biden i jego wnukiJoe Biden i jego wnuki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Właściciel oddał psa po 9 latach. Nagle zjawił się ktoś w schronisku, na kogo pies nawet nie wiedział, że może liczyć
  7. Spanie w łóżku z kotem - zdrowe czy niebezpieczne? Oto konsekwencje wpuszczania mruczków do sypialni

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł