W USA doszło do niewiarygodnego zdarzenia
Fot. OC HAWK / Facebook
Autor Kamila Krótka - 9 Listopada 2020

Wpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcenna

Zdarzenie, które miało miejsce w USA zdumiało cały świat. Niefortunny przypadek sprawił, że 2-letni chłopiec wpadł do basenu i zaczął się topić. Na szczęście z pomocą wkroczył jego 4-letni brat. To, czego dokonał, jest wręcz niewiarygodne.

Chłopiec zamieszkujący USA, dokładnie Placentię w stanie Kalifornia, popisał się niezwykłą odwagą. Za swój wyczyn został sprawiedliwie nagrodzony.

Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeSpecjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Niezwykłe zdarzenie w USA

Zdarzenie miało miejsce w stanie Kalifornia. Dwuletni Nicholas przez przypadek wpadł do basenu, przez co cudem udało mu się uniknąć śmierci. Od tej ocalił go jego starszy brat - czterolatek Mason.

Wszystko wydarzyło się na podwórku. Mason Ochoa w pewnym momencie zobaczył, że jego młodszy brat wpadł do basenu. Pierwszym jego instynktem było wskoczenie za nim.

Czterolatek podpłynął do chłopca i złapał go za ramię. Udało mu się podtrzymać jego głowę nad wodą, a jednocześnie wzywać pomoc.

Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąUwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąCzytaj dalej

Było o krok od tragedii. Dwulatek przestał już oddychać i stał się siny, to były sekundy. Na szczęście w porę ojciec dzieci zawiadomił pogotowie ratunkowe. Podczas nieszczęśliwego zdarzenia nie było go w domu.

- Moja żona powiedziała mi teraz, że mój syn wpadł do basenu i nie oddychał, że teraz płacze, ale ma fioletową twarz i on… ona nie może teraz rozmawiać. Jestem w drodze do nich - zacytował Fox News rozmowę mężczyzny z dyspozytorem pogotowia.

Niezwykłe podziękowania

Odważny chłopiec zachwycił mieszkańców, a członkowie miejscowej społeczności postanowili wynagrodzić jego postawę. Dlatego czterolatek otrzymał od funkcjonariuszy straży pożarnej nagrodę Placentia Home Town Hero Award. Za jej sprawą Manson stał się honorowym strażakiem oraz ratownikiem medycznym.

- Dzisiaj mieliśmy zaszczyt wręczyć Masonowi nagrodę Placentia Home Town Hero Award i uczynić go honorowym strażakiem i ratownikiem medycznym - poinformował rzecznik Straży Pożarnej Miasta Placentia Fox News.

Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraKamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraCzytaj dalej

Wydarzenie odbyło się w remizie strażackiej. Chłopca specjalnie z tej okazji ubrano w mundur.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. 2-letnia dziewczynka chciała zbadać bulteriera. Reakcja psa na widok strzykawki wprawia w osłupienie
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Dwuletni Nicholas powrócił już do zdrowia i czuje się dobrze. Może być dumny z tego, co zrobił dla niego jego brat Manson. Z pewnością nigdy nie zapomni tej chwili.

usaZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Chihuahua nienawidzi rozstawać się ze swoim panem. Gdy ktokolwiek inny bierze ją na ręce, robi numer nie z tej ziemi
  7. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano

źródło: o2.pl

Następny artykuł