Chłopiec pomógł odzyskać kobiecie torebkę
fot. Youtube - ViralHog
Autor Olga Szmańda - 8 Listopada 2020

Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohatera

Chłopiec postanowił zrobić niezwykle empatyczną i dorosłą rzecz jak na swój młody wiek. 12-latek nie wahał się ani chwili by gdy tylko zauważył nietypową sytuację stanąć na wysokości zadania. Zachowanie nastolatka okazało się nad wyraz dojrzałe i pokazało jego postrzeganie świata. Chłopiec, który postanowił pomóc swojej sąsiadce tym samym pokazał jak wiele dobrego w sobie ma ówczesne młode pokolenie.

Chłopiec w wieku 12-lat nie często wykazuje się takim zaangażowaniem w życie społeczne, jak bohater artykułu. Zazwyczaj dzieci w tym wieku zaangażowane są w swoje życie i skupianie się na własnych problemach. Niejednokrotnie pochłonięte zabawą na dworze czy czasem spędzonym przed komputerem i ekranem smartfona, nie mają pojęcia, co takiego dzieje się dookoła nich.

Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeSpecjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Całkowitym zaprzeczeniem zasady, że dzieci nie zwracają uwagi na innych, jest pewien 12-letni chłopiec, który wykazał się niezwykłym zaangażowaniem i zainteresowaniem w życie swojej społeczności. Jego zachowanie pokazało, że na świecie jest znacznie więcej dobrych niż złych osób.

Swoim zachowaniem 12-latek potwierdził jedynie, że jego empatia jest na niezwykle wysokim poziomie. Młody chłopiec postanowił, że nie pozostanie obojętny na być może tragiczną w skutkach sytuację. Gdyby nie jego zaangażowanie i spostrzegawczość oraz dobre serce, całe zdarzenie mogłoby skończyć się dla kobiety w bardzo negatywny sposób.

Wpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaWpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaCzytaj dalej

Chłopiec pomógł kobiecie. Dzięki jego zaangażowaniu odzyskała wartościowy przedmiot

Nastolatek w trakcie jazdy na rowerze zauważył, że na mijającym podjeździe znajdują się samochody. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na jednym z nich leżała damska torebka. Na tyle samochodu tuż nad bagażnikiem leżała część kobiecej garderoby. W środku znajdowały się zapewne dokumenty, pieniądze i inne wartościowe przedmioty. Wszystkie pozostawione sobie same bez opieki ich właścicielki.

Chłopiec, który postanowił zająć się pozostawioną torebką, zauważył ją już wcześniej. Przejeżdżał nieopodal samochodu parę razy. Spoglądał na damski dodatek i od razu wiedział co powinien zrobić. Postanowił zatrzymać rower i zawrócić w stronę samochodu, na którym leżała torebka. Następnie postawił swój pojazd na podjeździe i udał się w kierunku torebki.

Mały bohater został uchwycony przez oko kamery, która monitorowała podwórko właścicielki samochodu i torebki. Wiele osób pomyślałoby, że nastolatek zatrzymał się by ukraść torebkę albo jej zawartość. Jednak rzeczony 12-latek postanowił zrobić coś zupełnie innego.

Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąUwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąCzytaj dalej

Nastolatek postanowił, że od razu chwyci torebkę i zaniesie ją pod drzwi właścicielki. Chwycił damski przedmiot i nie bacząc na to co dzieje się na około niego szybko podbiegł do drzwi. Wiedział zapewne, że torebka leżąca samotnie na samochodzie może stać się łupem dla jakiegoś złodzieja. Następnie po oddaniu torebki właścicielce od razu wsiadł na rower i odjechał do domu.

Co ciekawe, właścicielka domu całkowicie zapomniała o braku swojego kobiecego atrybutu. Finalnie okazało się, że właścicielka torebki zostawiła ją na bagażniku samochodu na całą noc. Dzięki zaangażowaniu w życie społeczne i dobremu sercu chłopca w końcu mogła ją odzyskać.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
2. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
3. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"

Być może gdyby nie heroiczny gest 12-latka jej torebka pełna kosztowności zostałaby skradziona. Na szczęście dobre serca małego chłopca spowodowało, że zguba znalazła swoją właścicielkę, a sytuacja nie miała tragicznego w skutkach zakończenia. Nagranie 12-latka, który widząc torebkę od razu postanawia oddać ją właścicielce zostało umieszczone przez kobietę w Internecie. Bardzo szybko stało się hitem sieci właśnie ze względu na niebywałe zachowanie chłopca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Samochód potrącił kundelka, zmiażdżył mu łapy. Pies konał na oczach obojętnych właścicieli
  7. Od 9 lat owczarek niemiecki wyje ze smutku, wpatrując się w morze. Powód doprowadza do łez

Źródło: wrc.net.pl

Następny artykuł