Ich troje, najbardziej lubiana wokalistka zespołu - Justyna Majkowska
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 8 Listopada 2020

Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę Majkowską

Ich Troje od lat gości na polskiej scenie muzycznej. Zespół założony przez Michała Wiśniewskiego od samego początku istnienia zachwycił swoich polskich słuchaczy. Jedną z osób, które współtworzyła Ich Troje była Justyna Majkowska. Wokalistka uważana jest za najbardziej uwielbianą, która śpiewała u boku Michała Wiśniewskiego. To właśnie z nią zespół Ich Troje miał najpiękniejsze lata na polskiej scenie muzycznej. Do sentymentalnych utworów z udziałem Justyny Majkowskiej wracają wierni fani zespołu.

Ich Troje od samego początku pojawienia się na polskiej scenie muzycznej podbiło serca widzów. Zespół, który założył Michał Wiśniewski do dziś jest uwielbiany przez miliony Polaków. Jego pierwszą i uważaną za najbardziej lubianą wokalistkę jest Justyna Majkowska. To właśnie ona towarzyszyła Ich Troje w największych i najbardziej spektakularnych sukcesach.

Była dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnieńByła dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnieńCzytaj dalej

Przez dwa lata Justyna Majkowska była współtwórczynią zespołu Ich Troje. Utwory w wykonaniu piosenkarki nucone są do dziś przez wielu fanów zespołu. Jej odejście było niespodziewane i zszokowało wszystkich słuchaczy.

Po tym jak zakończyła swoją przygodę z Ich Troje, zaszyła się w rodzinnej Zduńskiej Woli. Od zakończenia jej kariery minęło prawie 20 lat. Teraz Justyna Majkowska zajmuje się czymś zupełnie innym. Na dodatek jest matką kilkorga dzieci i spełnia się jako żona.

Ich Troje - czym dziś zajmuje się Justyna Majkowska?

Justyna Majkowska od najmłodszych lat związana była z muzyką. Uczyła się jako nastolatka śpiewu operowego i gry na gitarze i pianinie. Wzięła udział w licznych festiwalach muzycznych i śpiewała w chórze Andrzeja Woźniaka. Poza późniejszymi występami z zespołem Ich Troje, Justyna Majkowska poświęciła się również edukacji.

Wokalistka rozpoczęła naukę języka migowego oraz studia na kierunku pedagogika i edukacja elementarna. Po dwóch latach studiowania rozpoczęła kolejny kierunek, którym była terapia pedagogiczna. Od początku wykazywała zainteresowanie tematyką związaną z dziećmi i ich wychowywaniem.

Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Czytaj dalej

W 2001 roku rozpoczęła pracę jako wokalistka Ich Troje. Była wtedy na świeczniku wszystkich polskich mediów. Uważana jest do tej pory za najlepszą i najbardziej uwielbianą wokalistkę zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski wybrał ją z polecenia Andrzeja Wawrzyniaka z zespołu Erato.

Po tym jak Justyna Majkowska przez dwa lata była wokalistką zespołu Ich Troje, postanowiła zrobić sobie całkowitą przerwę od show-biznesu. W 2004 roku powróciła ze swoją solową płytą “Nie czekam na cud”. Wróciła wtedy też do rodzinnego miasta i postanowiła obronić pracę magisterską na wydziale Pedagogiki Specjalnej i zaczęła pracować z dziećmi.

- Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą - mówiła w rozmowie z Onetem.

Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupówBiedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupówCzytaj dalej

Po kolejnych rozstaniach w życiu Justyny Majkowskiej nadszedł moment na nowy związek. W 2005 roku wyszła za mąż za Jarosława Miśkiewicza, który nie zajmował się muzyką. Razem z mężczyzną doczekała się swojego pierwszego dziecka. Niestety para rozstała się po latach, jednak to nie przeszkodziło wokalistce Ich Troje ponownie się zakochać.

Justyna Majkowska po latach poznała nowego partnera, którego obdarzyła szczerym uczuciem. Para jest w sobie na tyle zakochana, że doczekała się kolejnego potomstwa. Z drugiego związku Justyna Majkowska urodziła córkę Anielę i syna Gustawa. Co ciekawe wokalistka Ich Troje nie tylko poświęciła się muzyce, pedagogice i macierzyństwu.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
2. Szczeniak został znaleziony na śmietniku. Podziękował za pomoc w najbardziej wzruszający sposób
3. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"

W 2018 roku Justyna Majkowska postanowiła kandydować do Rady Powiatu Zduńskiego m.in. z osiedli: Południe, Złota i Jana Pawła II. Teraz na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi w szkole specjalnej. Szczególnie poświęciła się pracy z pociechami, które mają autyzm. Poza pracą zawodową jest również ambasadorką i twarzą fundacji AMI, która pomaga dzieciom z niepełnosprawnością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Pies zobaczył portret swojego zmarłego przyjaciela. Jego reakcja chwyta za serce
  7. Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł