Biedronka wprowadza nowe udogodnienia dla klientów. Wielu Polaków ucieszy się z decyzji supermarketu
fot. East News - AGENCJA SE
Autor Olga Szmańda - 10 Listopada 2020

Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Biedronka poinformowała, że wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów w trakcie trwającej w kraju pandemii koronawirusa. Tym samym sieć Jeronimo Martins postanawia otworzyć więcej sklepów, które będą czynne całodobowo.

- Biedronka planuje, że już wkrótce 400 jej sklepów będzie działało całodobowo - podaje serwis Wirtualnemedia.pl.

Po 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łezPo 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łezCzytaj dalej

Ze względu na szybki rozwój pandemii koronawirusa w Polsce rząd wprowadził kolejne obostrzenia polegające na zakazie handlu. Od połowy października obowiązują już godziny dla seniorów, w których klienci w wieku powyżej 60. roku życia mogą udać się do sklepu bez kolejki w godzinach 10:00 do 12:00.

Również liczba klientów została ograniczona. Tym samym w sklepie przebywać może znacznie mniejsza ilość osób niż wcześniej. Z dniem 7 listopada wprowadzono także zaostrzenia związane z przebywaniem na terenie sklepu.

Tym samym w sklepach do do 100 m2 mogą że przebywać 1 os/10 m2, a w sklepach powyżej 100 m2 – 1 os/15 m2. Równolegle do obecnych działań rządu wysunęły się pomysły by zrezygnować z zakazu niedziel niehandlowych na czas obowiązywania pandemii koronawirusa.

Była dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnieńByła dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnieńCzytaj dalej

Biedronka nie będzie jedynym sklepem czynnym całodobowo

Na obecnie panującą sytuację w kraju zwróciły uwagę największe sieci handlowe. Biedronka jako jedna z pierwszych marketów wyszła naprzeciw swoim klientom. Tym samy tak samo jak wiosną wprowadziła sklepy czynne 24h.

Według informacji serwisu wirtualnemedia.pl w najbliższych dniach Jeronimo Martins wprowadzi kolejnych 400 Biedronek w Polsce, które będą przyjmować swoich klientów przez całą dobę.

Inne sklepy takie jak Lidl i Kaufland również wydłużą swoje godziny pracy. Kaufland poinformował, że 16 sklepów zostanie otwartych przez całą dobę dla konsumentów. Będą to markety znajdujące się w Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu i mniejszych miastach.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Adoptowany pies bez przerwy warczał na drzwi. Wtedy jego pani odkryła porażającą prawdę
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Lidl również jak inne duże sieci postanowił wprowadzić takie samo udogodnienie. Wybrane placówki objęte będą całodobowym dostępem do robienia zakupów przez klientów. Lista placówek czynnych 24h dostępna jest na stronie internetowej Lidla.

Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Pies zobaczył portret swojego zmarłego przyjaciela. Jego reakcja chwyta za serce
  7. Szczeniak został znaleziony na śmietniku. Podziękował za pomoc w najbardziej wzruszający sposób

Źródło: biznes.wprost.pl

Następny artykuł