NASA udostępniło zdjęcie całującej się kosmicznej pary
fot. pixabay.com - Pexels
Autor Olga Szmańda - 11 Stycznia 2021

Całujący się kochankowie w kosmicznej scenerii. Jedno z najpiękniejszych zdjęć roku zachwyca internautów

NASA udostępniło na swoim profilu na Instagramie nietypowe zdjęcie. Oficjalna strona Teleskopu Hubble'a pokazał zachwycającą fotografię, którą pokochali internauci. Okazuje się, że mgławica NGC 6302 przypomina obserwatorom... pocałunek. Niezwykły post koniecznie trzeba zobaczyć.

NASA udostępniło fotografię na swoim oficjalnym instagramowym profilu. Organizacja zajmująca badaniem się kosmosu postanowiła zamieścić nietypową fotografię, która zawładnęła sercami internautów.

Na profilu na Instagramie Teleskopu Hubble'a pokazano fascynujące zdjęcie. Niektórzy z internautów nie byli w stanie uwierzyć, że mgławica NGC 6302, jest rzeczywistym obrazem z kosmosu. Związane jest to ściśle z obrazem, który udało się uchwycić. Okazuje się, że wygląda zupełnie jak... pocałunek.

Niezwykłą fotografię koniecznie trzeba zobaczyć. Jest na tyle zachwycająca, że większość internautów musiała upewnić się najpierw, czy nie jest to spreparowana grafika.

NASA pokazało zdjęcie z Teleskopu Hubble'a

Mgławica NGC 6302 znana jest również jako Mgławica Motyla. To bipolarna mgławicowa planeta, która znajduje się na tle gwiazdozbioru Skorpiona w odległości ok. 4 tys. lat świetlnych od Ziemi.

Mówi, że ma pole z portalem do świata wróżek. Rolnika odwiedzają ludzie z całego świataMówi, że ma pole z portalem do świata wróżek. Rolnika odwiedzają ludzie z całego świataCzytaj dalej

Naukowcy uważają, że powstała po śmierci jednej z gwiazd. Jej odkrycie miało miejsce w XIX wieku, ale do dziś niestety nie wiadomo wiele na jej temat. Jedyne, co udało ustalić się badaczom to to, że pokryta jest ona gęstym płynem, który uniemożliwia naukowcom prowadzenie szczegółowych badań.

Tym razem dzięki Kosmicznemu Teleskopowi Hubble'a i pracownikom NASA udało się zobaczyć mgławicę przez ultrafiolet.

Mgławica - Hubble Space Telescope

Czym jest wyjątkowy pocałunek?

Zjawisko, które udało sfotografować się badaczom z NASA, jest mgławicą. Rzeczone zjawisko to obłok gazu i pyłu międzygwiazdowego. Czasem mgławice stanowią otoczkę dla gwiazd lub pozostałości po ciałach niebieskich. Dla ludzkiego oka zapamiętane zostaną jednak jako wspaniałe zjawiska kosmiczne.

Fani kosmosu są zachwyceni nietypową fotografią, którą udostępniło NASA. Na oficjalnym profilu na Instagramie Teleskopu Hubble’a pokazano najpiękniejsze zdjęcie z ubiegłego roku. Internauci mieli zdecydować, które z nich dostanie tytuł najwspanialszej fotografii z 2020 roku.

Obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że szczęśliwym zdjęciem zostanie sfotografowana mgławica, która przypomina całujących się ludzi. Kształt zjawiska zdecydowanie wygląda jak intymna chwila między dwojgiem zakochanych.

Mgławica - Hubble Space Telescope

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł