Kot o niezwykłych oczach znalazł swój upragniony dom
fot. Instagram - sansa.thecat
Autor Olga Szmańda - 10 Stycznia 2021

Porzucono ją, ale odnalazła kochający dom. Kotka nie tylko oczy ma wyjątkowe

Kot o niezwykłych oczach mógłby pochwalić się ogromnym zainteresowaniem w mediach. Jego profil na Instagramie śledzi blisko 30 tys. użytkowników. Wszystko za sprawą wyjątkowego wyglądu, który posiada kotka Sansa. Jednak jej nietuzinkowe oczy to nie jedyna część ciała, która wyróżnia ją na tle innych zwierzaków. Poznajcie historię wyjątkowego kota.

Kot, który może pochwalić się niebywałą liczbą obserwujących na Instagramie to nie lada gratka dla fanów czworonożnych pupili. Jedną z takich gwiazd jest wyjątkowa kotka Sansa, którą śledzi blisko 30 tys. użytkowników Instagrama.

Co ciekawe, czworonożna “blogerka” zdobyła swoją popularność dzięki nietypowemu wyglądowi. I choć można, by pomyśleć, że zasługą tego są jej dwukolorowe oczy, to właśnie nie o nie tu chodzi.

Kotka Sansa

Kot, który zdobył popularność w mediach społecznościowych

Sansa to kotka z Nowego Jorku, która w krótkiej chwili stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Obecnie obserwuje ją blisko 30 tys. internautów z całego świata, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Fenomenem nietypowej kotki polega na jej wyglądzie.

Sześcioletnia śnieżnobiała kotka urodziła się z heterochromią, która sprawiła, że jej oczy mają różny kolor. Jedno z jej oczu zabarwione jest na niebiesko zaś drugie na zielono. Jednak to nie jedyna cecha wyglądu, która wyróżnia ją na tle innych kocich przyjaciół. Nietypowa czworonożna Sansa urodziła się z sześcioma palcami u obu łap.

WOŚP 2021: wiadomo na co zbierane są fundusze. Czy Polacy pobiją kolejny rekord?WOŚP 2021: wiadomo na co zbierane są fundusze. Czy Polacy pobiją kolejny rekord?Czytaj dalej

Sansa została odnaleziona przez wolontariuszy ze schroniska w Nowym Jorku. Mimo swojej nieprzyjemnej przeszłości od razu znalazła kochający dom. Jej nowa właścicielka postanowiła upublicznić jej zdjęcia, w czego efekcie Sansa stała się gwiazdą mediów społecznościowych.

Kotka Sansa

33-letnia Karen, nowa właścicielka Sansy, od razu wiedziała, że pokocha tego wyjątkowego kota. Kobieta na co dzień współpracuje z poradnią medyczną, która pomaga osobom chorym na raka. Nic więc dziwnego, że Sansa rozczuliła serce empatycznej wolontariuszki.

- Wraz z mężem poznaliśmy Sansę na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku, na którym można było adoptować kota. Było tam wiele uroczych zwierząt, ale wciąż wracałam myślami do klatki Sansy, która wtedy nazywała się jeszcze Snow. [...] Poczułam z nią natychmiastową więź, ponieważ sama mam stany lękowe. Chciałam żeby kotka została częścią naszej rodziny - tłumaczy właścicielka.

Teraz nietypowa kotka ma kochający dom i wspierającą rodzinę. Jej nietypowy wygląd spowodował, że właścicielka postanowiła publikować jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Osamotniona kotka w końcu przebywa z kochającymi ludźmi, a na dodatek stała się gwiazdą Instagrama.

Kotka Sansa

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: o2.pl / kobieta.gazeta.pl

Następny artykuł