Rolnik twierdzi, że na jego polu znajduje się portal do świata wróżek
fot. agriland.ie
Autor Olga Szmańda - 11 Stycznia 2021

Mówi, że ma pole z portalem do świata wróżek. Rolnika odwiedzają ludzie z całego świata

Rolnik o niezwykłej wyobraźni zasłynął w mediach dzięki swojemu nietypowemu... polu. Mężczyzna twierdzi, że na jego rolnym obszarze mieści się portal do świata wróżek. Irlandczyk na dodatek uważa, że jest zaklinaczem baśniowych stworów i uzdrowicielem ziemi.

Rolnik Pat Noone, pochodzący z irlandzkiego hrabstwa Galway uważa, że na jego polu znajduje się portal do świata wróżek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ Irlandia słynie z nietypowych opowieści ludowych i historii, jednak Pat Noone poważnie uważa się za zaklinacza baśniowych stworzeń. Na dodatek rolnik twierdzi, że jest uzdrowicielem ziemi.

Rolnik pracujący na polu przez ostatnie 40 lat zwrócił uwagę na rzekome połączenie człowieka z czymś, co według niektórych jest jedynie mitologicznym stworzeniem lub opisem bajkowych postaci.

- Prowadzę tu mieszane gospodarstwo - mam prosięta, owce i konie… Mam też bajkowe pole - mówi Pat Noone portalowi agriland.ie.

- Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby zobaczyć wróżki w tej dziedzinie i mają tutaj wspaniałe doświadczenia. Mam iluminator do świata wróżek, gdzie tarnina spotyka się z białorogiem - dodaje zafascynowany rolnik.

Całujący się kochankowie w kosmicznej scenerii. Jedno z najpiękniejszych zdjęć roku zachwyca internautówCałujący się kochankowie w kosmicznej scenerii. Jedno z najpiękniejszych zdjęć roku zachwyca internautówCzytaj dalej

Pole nietypowego rolnika

Rolnik i jego bajkowy portal do świata wróżek

Według Noone, członkowie aos sí (świata wróżek) mówią do niego standardowym angielskim, ponieważ jest to jedyny język, jakim on się posługuje. Według rolnika wróżki byłyby jednak w stanie porozumiewać się z nim w każdym możliwym języku.

- Widziałem tu wróżki przy wielu okazjach m.in. grając muzykę, pijąc drinka i tańcząc - wyjaśnia rolnik, opiekun bajkowych wróżek.

Według Noone wróżki są częścią tej „wielkiej tradycji kultury ziemi i utrzymywały ją w świętości” w Irlandii. Mężczyzna uważa siebie także za osobę, która jako jedyna jest w stanie poskromić te bajkowe stworzenia. Na dodatek twierdzi, że ma umiejętności uzdrawiania środowiska. Dlatego też postanowił zająć się uzdrawianiem ziemi.

- Facet z Ameryki przyjechał tu dwa lata temu, był purytaninem, chciał, żebym leczył ziemię w Ameryce. Przyleciałem tam, aby leczyć jego ziemię. Dostaję zdjęcia tego co uzdrowię, ludzie dzwonią do mnie z tak daleka, jak Szkocja, Walia i Anglia, jeśli zajmują się rekultywacją ziemi lub czymkolwiek z nią związanym, aby sprawdzić, czy są tam bajkowe drzewa, jeśli nie chcą je ode mnie przesadzić - tłumaczy mężczyzna.

Co ciekawe, Pat Noone dzięki swojej osobliwej pasji i nietypowym umiejętnościom stał się gwiazdą mediów społecznościowych. Wyjątkowy rolnik zyskał na tyle dużą popularność, że zjeżdżają się do niego ludzie z całego świata. Jak sam mówi, chętnie przyjmuje w swoim domu wszystkich niedowiarków, którzy zarzucają mu nie prawdziwość jego słów.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: agriland.ie

Następny artykuł