Hanna Śleszyńska
Fot. instagram.com/hanna_sleszynska_official
Autor Kamila Krótka - 8 Stycznia 2021

Hanna Śleszyńska na wyjątkowym zdjęciu chwali się sukcesem synów i synowej. “Pękam z dumy”

Hanna Śleszyńska na Instagramie pochwaliła się sukcesami synów i synowej. Nie ma się co dziwić, że rozpiera ją duma. Wspólne zdjęcie i post aktorki pokochało tysiące internautów.

Hanna Śleszyńska raczej unika opowiadania w mediach o swoim życiu rodzinnym. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcie, na którym widać nie tylko ją z synami, ale też synową. I to w jakich okolicznościach!

Hanna Śleszyńska świętuje sukcesy rodziny

Aktorka jest mamą dwóch już dorosłych synów. Mikołaj, czyli starszy z nich, jest owocem pierwszego małżeństwa Hanny Śleszyńskiej z Wojciechem Magnuskim. Młodszy syn z kolei to syn aktorki i Piotra Gąsowskiego.

Raz na jakiś czas aktorka publikuje zdjęcia z dziećmi, z którymi najchętniej spędzałaby cały czas. I tym razem pokazała wspólnie spędzoną chwilę, przy okazji chwaląc się osiągnięciami synów i… synowej.

Jak się okazało, starszy syn Hanny Śleszyńskiej, jak i jego żona, niedawno napisali swoje prace doktoranckie. Aktorka “pęka z dumy” i chwali się ich sukcesami.

Można na nich zarobić krocie. W Polsce są dwa miejsca, gdzie mieszkańcy znajdują drogocenne meteorytyMożna na nich zarobić krocie. W Polsce są dwa miejsca, gdzie mieszkańcy znajdują drogocenne meteorytyCzytaj dalej

Instagram Hanny Śleszyńskiej

Na Instagramie aktorka napisała:

“Trzej Królowie przynieśli złoto, kadzidło i mirrę, a do nas jeszcze świeżo wydrukowane prace doktorskie (jedna jeszcze ciepła, bo wczoraj drukowana) z dziedziny neurokognitywistyki. Brawo Ola i Mikołaj. Pękam z dumy i jako matka, i jako teściowa, a przecież Kuba od października jest już magistrem. I jak tu się nie pochwalić takimi dzieciakami? Trzymajcie kciuki za obronę prac doktorskich”

Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy, jak: “Dumna mama, gratulacje dla Was wszystkich, w was jest moc, cudowni” czy “Same powody do dumy!!! Super”. Post polubiło ponad 4400 osób.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka pozowała z synem i synową. Ola na Instagramie pojawiła się też ostatnio przy okazji świątecznych zdjęć. Widać, że z Hanną Śleszyńską łączy ją pozytywna relacja.

ZOBACZ TE NIESAMOWITE ZDJĘCIA:

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska

źródło: plotek.pl

Następny artykuł