Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała nieocenioną pomoc od Andrzeja Grabowskiego
fot. East News - Leszek Kotarba
Autor Olga Szmańda - 11 Stycznia 2021

Marzena Kipiel-Sztuka w tarapatach. Kolega z planu wyciągnął do niej pomocną dłoń

Marzena Kipiel-Sztuka od pewnego czasu zmaga się z problemami finansowymi. 55-letnia gwiazda serialu “Świat według Kiepskich” niejednokrotnie opowiadała o swojej obecnej sytuacji materialnej. Na szczęście w tym trudnym dla niej czasie znalazł się ktoś, kto wyciągnął do niej pomocną dłoń. Na ratunek aktorce przyszedł jej serialowy kolega Andrzej Grabowski.

Marzena Kipiel-Sztuka urodziła się 19 października 1965 roku w Legnicy. Gwiazda “Świata według Kiepskich” jest polską aktorką telewizyjną i teatralną. Największą popularność zyskała właśnie w rzeczonym serialu, a widzowie pokochali ją za rolę Halinki Kiepskiej. Na ekranach produkcji stacji Polsat możemy oglądać Marzenę Kipiel-Sztukę od 1999 roku.

Niedawno aktorka opowiedziała o tym, że zmaga się z problemami finansowymi. Gwiazda “Świata według Kiepskich” wyjawiła, że z powodu panującej w kraju pandemii koronawirusa, ledwo wiąże koniec z końcem.

Niestety Marzena Kipiel-Sztuka padła ofiarą sytuacji finansowej, w której znalazło się wielu polskich artystów. Panująca od prawie roku pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na polskie sektory artystyczne. Aktorka w momencie wstrzymania zdjęć do serialu straciła swoje jedyne źródło utrzymania.

W jednym z wywiadów Marzena Kipiel-Sztuka wspomniała, że za ostatnią wypłatę opłaciła czynsz, prąd i gaz, kupiła jedzenie dla swojego psa i niewiele zostało z pieniędzy, które udało jej się zarobić. Tym samym sytuacja życiowa gwiazdy “Świata według Kiepskich” znacząco się pogorszyła.

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcia z młodości. Dla niej czas stanął w miejscuEwa Wachowicz pokazała zdjęcia z młodości. Dla niej czas stanął w miejscuCzytaj dalej

- Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - wyjaśniała Kipiel-Sztuka na łamach "Twojego Imperium".

Świat według Kiepskich

Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała pomoc od Andrzeja Grabowskiego

- Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - tłumaczy Andrzej Grabowski.

Serialowy kolega z planu, Andrzej Grabowski postanowił pomóc swojej koleżance po fachu. Kiedy tylko dowiedział się, że jego przyjaciółka ma kłopoty finansowe, od razu wiedział, że musi jej pomóc. Para zna się od dwudziestu lat i od razu złapała ze sobą kontakt. Ich przyjaźń, jak widać, łączy ich do dziś.

- W przerwach między zdjęciami wielokrotnie było tak, że nie mogli się nagadać. Siadali gdzieś z boku i rozmawiali. Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny. Kiedy coś złego działo się w życiu prywatnym u Andrzeja, gdy rozpadało się jego ostatnie małżeństwo, Marzenka zawsze pierwsza była do pomocy - czytamy w magazynie.

Andrzej Grabowski postanowił, że zrobi wszystko, by polepszyć obecną sytuację Marzeny Kipiel-Sztuki. Andrzej Grabowski doskonale wie, że gdyby znalazł się w podobnej sytuacji, aktorka z pewnością zrobiłaby to samo dla niego. Jak podaje magazyn “Rewia”, aktor nie zdradził, w jaki sposób pomógł swojej przyjaciółce.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł