Marzenie Kipiel-Sztuce pomogła starsza kobieta
fot. East News - TOMASZ ZUKOWSKI
Autor Olga Szmańda - 22 Grudnia 2020

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że nie ma za co jeść. Święta uratowała jej starsza kobieta, piękny gest

Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała niedawno w jednym z wywiadów o nietypowej sytuacji, która miała miejsce w jej życiu. Okazuje się, że aktorka musiała radzić sobie z kryzysem. Jak wielu innych artystów ucierpiała w związku z obostrzeniami, które obowiązują w naszym kraju. Na pomoc Marzenie Kipiel-Sztuce przyszła nieznajoma staruszka. Dzięki tej seniorce tegoroczne święta aktorki są uratowane.

Marzena Kipiel-Sztuka urodziła się 19 października 1965 roku w Legnicy. Kobieta jest polska aktorką teatralna i telewizyjną. Największą popularność i miłość widzów, przyniósł jej serial “Świat Według Kiepskich”. To właśnie na ekranach produkcji Polsatu kobieta wcielała się w rolę Halinki Kiepskiej od 1999 roku.

Widzowie stacji Polsat pokochali Marzenę Kipiel-Sztukę za jej bezpardonową rolę oraz idealnie odwzorowaną postać polskiej pielęgniarki. Aktorka od wielu lat cieszy się popularnością i zajmuje szczególne miejsce w sercu polskich widzów.

Marzena Kipiel-Sztuka: aktorkę dotknął kryzys związany z pandemią

Niedawno aktorka podzieliła się w jednym z wywiadów nietypową historią, która miała miejsce tuż przed okresem Świąt Bożego Narodzenia. Marzena Kipiel-Sztuka podzieliła się swoją historią w trakcie jednego z wywiadów.

Okazuje się, że aktorka jak wielu innych artystów musiała mierzyć się z problemami wywołanymi przez pandemię. Wyznała publicznie, że nie ma za co żyć i zbliżające się święta będą dla niej niezwykle trudnym okresem.

Obrazy Świat Radosci"Przywrócili mi wiarę w ludzi”. Samotna babcia dostała ponad 1000 świątecznych kartekCzytaj dalej

Niestety sytuacja finansowa Marzeny Kipiel-Sztuki jest równie beznadziejna, co innych polskich artystów. Na szczęście aa pomoc serialowej Halince Kiepskiej, przyszła nieznajoma starsza kobieta.

Nieoczekiwana pomoc, która zmieniła wszystko

Mimo że aktorka nie spodziewała się pomocy z niczyjej strony, okazało się że na swojej drodze spotkała dobroduszną seniorkę. Starsza kobieta postanowiła, że pomoże Marzenie Kipiel-Sztuce.

Jak sama tłumaczy, obiło jej się o uszy, że serialowa Halinka Kiepska ma problemy finansowe. Na reakcję seniorki nie trzeba było długo czekać. Aktorka postanowiła opowiedzieć o hojnym geście nieznajomej na łamach magazynu “Twoje Imperium”.

- Nie chciałam przyjąć pomocy od niej, bo teraz cały świat klepie biedę, a ja nie jestem nadzwyczajnym wyjątkiem. Ale pani Marysia nie dała się zbić z pantałyku - wyjaśniła aktorka na łamach "Twojego Imperium".

Tajemniczą samarytanką okazała się pani Marysia. Seniorka postanowiła zatroszczyć się o aktorkę i zadbać o jej codzienność. Dzięki tej kobiecie Marzena Kipiel-Sztuka nie będzie musiała martwić się o swój posiłek w święta.

- Później obiecała, że podeśle mi wigilijne krokiety i barszcz. Jestem jej bardzo wdzięczna. Z pewnością kiedyś w jakiś sposób odwdzięczę się za to, że okazała mi tyle dobrego serca - przyznaje Marzena Kipiel-Sztuka.

Empatyczna i bezinteresowna seniorka

Pani Marysia przyniosła aktorce rosół, mimo że kobieta nigdy nie poprosiła oficjalnie o pomoc. Co ciekawe seniorka zaoferowała również pomoc i dostarczenie potraw wigilijnych. Jak widać czas Świąt Bożego Narodzenia oraz panująca na świecie pandemia jest w stanie połączyć dwie zupełnie obce osoby. Zachowanie pani Marysi względem aktorki to z pewnością postawa godna pochwały.

Empatyczna seniorka samodzielnie zwróciła uwagę na panujący w naszym kraju problem. Nie bała się podarować aktorce posiłku, mimo że tak drobny gest może wiele kosztować staruszkę. Istotnym elementem jest również zachowanie Marzeny Kipiel-Sztuki.

Aktorka zwróciła uwagę na ważny aspekt mówienia o swoich potrzebach, a nawet przyznania się do gorszej sytuacji gospodarczej. Nie wstydziła wyznać się prawdy, mimo że jest osobą publiczną. Obie panie zdobyły się na emocjonujący gest, który rozczula i pozwala przywrócić wiarę w ludzi.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: gwiazdy.wp.pl / wikipedia.pl

Następny artykuł