Dziecko z reklamy i logo Gerbera urosło. Wiemy, jak wygląda kobieta, która znajduje się na najsłynniejszej podobiźnie
fot. materiały prasowe
Autor Olga Szmańda - 25 Grudnia 2020

Poznajecie to słodkie maleństwo ze zdjęcia? Wiemy, jak dziś wygląda słynne dziecko z logo Gerbera

Dziecko, którego wizerunek zna cały świat, dorosło i zmieniło swoje życie. Ann Turner Cook, której wizerunek widnieje na produktach Gerbera stała się najsłynniejszym bobasem na Ziemii. Kobieta, mając zaledwie 4 miesiące, została twarzą jednej z największych firm produkujących produkty żywnościowe dla dzieci. W tym roku skończyła 94 lata. Zobaczcie, jak dziś wygląda Ann Turner Cook.

Dziecko, które urodziło się 20 listopada 1926 roku, miało zaledwie 4 miesiące, kiedy jego wizerunek zawładnął światem. Nietypowy szkic, który widnieje na produktach marki Gerber został stworzony przez Dorothy Hope Smith.

Kobieta naszkicowała węglem rysunek niemowlęcia o twarzy cherubinka. Dorothy Hope Smith, zgłosiła swoją pracę na konkurs Gerbera w 1928 roku. Kiedy rysunek wygrał, Smith powiedział, że może go dopracować. Ku jej zdziwieniu pracownicy Gerbera byli zachwyceni oryginalnym dziełem i opatrzyli go znakiem towarowym w 1931 roku.

- Dorothy Hope Smith napisała mi później, że sądziła, że ​​to trochę niedokończone, a jeśli im się spodoba, mogłaby to może to skończyć - powiedziała Cook w rozmowie ze stacją WFLA w 2016 roku.

Dziecko z logo Gerbera

Tożsamość Ann Turner Cook była tajemnicą, dopóki nie dołączyła do firmy podczas obchodów 50-lecia Gerbera w 1978 roku. Mimo że kobieta obecnie ma aż 94 lata, nadal wzbudza poruszenie i zainteresowanie mediów.

Mocne słowa papieża Franciszka. Bożonarodzeniowy apel wzruszył miliony wiernychMocne słowa papieża Franciszka. Bożonarodzeniowy apel wzruszył miliony wiernychCzytaj dalej

- Byłam szczęśliwym, zdrowym dzieckiem i myślę, że właśnie dlatego rysunek był tak atrakcyjny dla ludzi. [...] Ponieważ każdy chce, aby ich dziecko było szczęśliwe i wyglądało zdrowo - powiedziała stacji WTVT w 2013 roku.

W 2018 roku Ann Turner Cook, poznała tegorocznego zwycięzcę konkursu Gerbera. Szczęśliwym dzieckiem okazał się Lucas Warren z Dalton ze stanu Georgia. Warren był pierwszym dzieckiem Gerbera z zespołem Downa.

Innym szczęśliwym maluchem była pewna dziewczynka. W 2019 roku Magnolia Earl z Ross w Kalifornii została pierwszym adoptowanym dzieckiem wybranym do corocznej kampanii Gerbera.

Prywatnie Ann Turner Cook była nauczycielką języka angielskiego w Tampa’s Hillsborough High School przez 26 lat. Co ciekawe przez wiele lat swojej pracy musiała odpowiadać na niezręczne pytania uczniów o swój udział w reklamie Gerbera.

Po tym jak przeszła na emeryturę rozpoczęła karierę pisarską. Wśród jej książek znalazły się m.in. pozycje „Shadow Over Cedar Key”, „Homosassa Shadows”, „Tracing their Shadows” i „Micanopy In Shadow”.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Ann Turner Cook - dziecko GerberaAnn Turner Cook - dziecko GerberaMasz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: fox23.com

Następny artykuł