Dzieci tej kobiety mają matkę, która została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata
fot. Instagram - Janene Crossley
Autor Olga Szmańda - 9 Stycznia 2021

Nazwano ją najpiękniejszą mamą świata. Mimo młodego wieku doczekała się już 4 dzieci

Dzieci tej kobiety mają nie lada szczęście. Dodatkowo ich matka uznawana jest za “najpiękniejszą mamę na świecie”. Kobieta mimo swojego młodego wieku doczekała się aż czwórki pociech. Kobieta zdobyła sławę dzięki nietypowemu tytułowi. Obecnie jej profil w mediach społecznościowych śledzi blisko 650 tys. obserwatorów.

Dzieci Janene Crossley mają niebywałe szczęście. Kobieta bardzo je kocha i każdego dnia poświęca się, by żyło się im jak najlepiej. Mimo swojego młodego wieku zdążyła doczekać się już czwórki pociech.

Janene Crossley od paru lat robi niezwykłą karierę w mediach społecznościowych. Kobietę na jej profilu na Instagramie śledzi blisko 650 tys. obserwatorów. Popularność zyskała dzięki urodzie i nietypowemu tytułowi. Internauci nazwali ją “najpiękniejszą mamą na świecie”.

Dzieci i "najpiękniejsza mama świata"

Niejednokrotnie kobiety mimo urodzenia kilku dzieci zachowują swoją nieskazitelną sylwetkę. Inne z kolei nie boją się pokazywać nadmiernych kilogramów w mediach społecznościowych.

Do tych, które wyglądają tak, jakby nigdy nie były w ciąży, z pewnością należy zagraniczna piękność Janene Crossley. Amerykanka zachwyca swoją urodą w mediach społecznościowych.

Zaszła w ciążę, cierpiąc na przewlekłą niewydolność nerek. Potem wydarzył się kolejny cudZaszła w ciążę, cierpiąc na przewlekłą niewydolność nerek. Potem wydarzył się kolejny cudCzytaj dalej

Janane Crossley nie bez powodu nazywana jest “najpiękniejszą matką na świecie”. Kobieta zachwyciła swoich obserwatorów na profilu na Instagramie nieskazitelną figurą, której mogą pozazdrościć jej bezdzietne panie. Swój niespotykany tytuł Janene zawdzięcza internautom, którzy od kilku lat niezmiennie kibicują jej i jej czwórce dzieci.

Janene Crossley

Amerykanka, która podbiła media społecznościowe

Amerykanka to piękna, długonoga blondynka ze śnieżnobiałym uśmiechem. Mimo że jej dni opierają się głównie na prowadzeniu domu i zajmowaniu dziećmi, gwiazda mediów społecznościowych znajduje czas na dbanie o siebie. Stosuje zdrową dietę i regularnie ćwiczy.

Dodatkowo świetnie prezentuje się w modnych stylizacjach, które pokazują jej wyczucie stylu. Janene Crossley pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych.

Z pewnością odbiega ono od tego, które prowadzą inne młode mamy. Mimo to kobiety z całego świata chętnie śledzą najnowsze wpisy amerykańskiej blogerki.

Obecnie Janene obserwuje blisko 650 tys. internautów na Instagramie. Pod wszystkimi jej postami znajdują się setki pozytywnych komentarzy, które opiewają jej urodę i wspaniałe dzieci. Co ciekawe Janane Crossley ma 32 lata. Do tej pory nikt z obserwatorów nie jest w stanie uwierzyć w prawdziwy wiek matki.

Janene Crossley

Janene Crossley

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł