Ciąża sprawiła, że ciało instagramowej modelki całkowicie się zmieniło
fot. Instagram - iskra
Autor Olga Szmańda - 3 Stycznia 2021

Modelka plus size pokazuje ciało po porodzie i szczerze komentuje. Fani zachwyceni odwagą kobiety

Ciąża Iskry Lawrence całkowicie zmieniła jej wygląd. Kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko w kwietniu 2020 roku. Kilkanaście tygodni po porodzie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, na których pokazuje swoje ciało. Blogerka postanowiła, że zmotywuje miliony innych kobiet do zaakceptowania swojego wyglądu po urodzeniu dziecka. Jej wpis na profilu na Instagramie spotkał się z falą pozytywnych komentarzy.

Ciąża Iskry Lawrence zakończyła się w kwietniu 2020 roku. Kobieta została wtedy po raz pierwszy matką. Ona i jej partner, autor tekstów Philip Payne, powitali na świecie uroczego synka.

Iskra Lawrence wyglądał teraz rewelacyjnie. Nadal chętnie prezentuje swoje ciało na profilu na Instagramie. Modelkę obserwuje tam aż 4,6 mln internautów. Każdy z nich jest zachwycony zdjęciami blogerki, która łamie stereotypy prezentowania idealnego ciała w Internecie.

Brytyjska modelka ma 29 lat. Od lat publikuje swoje zdjęcia na profilu na Instagramie. Tam też dzieli się ze swoimi fanami fotografiami i filmami, które pokazują jej codzienność. Iskra Lawrence znana jest w mediach ze swojego “dużego” jak na modelkę ciała.

Blogerka poprzez swoje zachowanie i wygląd zewnętrzny, niejednokrotnie łamała panujące w mediach społecznościowych stereotypy. Jej naturalne zdjęcia pokazują całą prawdę o kobietach. 29-latka przede wszystkim prezentuje swoje ciało takim, jakie jest naprawdę.

Andrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówAndrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówCzytaj dalej

Ciąża całkowicie zmieniła jej życia

- Chcę, żebyś pomyślał o jednej rzeczy, z której jesteś dumny podczas swojej podróży - powiedziała modelka na filmie, który umieściła w mediach społecznościowych. Zdanie, które wypowiedziała było początkiem nagrania, które ściśle związane było z jej stanem psychicznym. Modelka przyznała się swoim fanom, że nie była w stanie z początku samodzielnie karmić dziecka.

Zdjęcie 29-letniej Iskry, która trzyma swoje dziecko, wywołało u jej fanów falę pozytywnych komentarzy. Młoda mama postanowiła podzielić się z fanami “presją” związaną z karmieniem piersią. Chciała, by inne kobiety wiedziały, że nie muszą mierzyć się z problemem samotnie, a ją jako gwiazdę mediów społecznościowych on również dotyczy.

Iskra przyznała, że ​​były chwile, kiedy miała w domu “krzyczące i głodne dziecko '', z którym nie była w stanie sobie poradzić. Gdy otworzyła się na swoich fanów i umieściła w mediach społecznościowych szczery wpis, fani od razu wsparli modelkę. Inne matki przyznały, że je również męczy proces związany z karmieniem i początkami macierzyństwa.

- I nie jest w porządku, że kobiety tak bardzo naciska się, aby mogły to robić. Albo że nie będziesz mieć tego samego połączenia, jeśli nie możesz karmić piersią - to jest BS - dodaje modelka w temacie karmienia piersią.Iskra - modelka z Instagrama

Gwiazda mediów społecznościowych pokazała swoje ciało po porodzie

Po ośmiu miesiącach od urodzenia dziecka młoda mama postanowiła, że pokaże swoim fanom, jak wygląda jej ciało po porodzie. Iskra znana jest w mediach społecznościowych ze swojego naturalnego wyglądu. Modelka nigdy nie poprawiała urody, a karierę w mediach społecznościowych zawdzięcza swojej wrodzonej pewności siebie. Jej wpisy na profilu na Instagramie niejednokrotnie motywują młodych ludzi do bezwarunkowego akceptowania swojego wyglądu.

17 grudnia 2020 roku, modelka umieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym pozuje jedynie w bieliźnie. Filmik związany był z wcześniejszymi postami w mediach społecznościowych, które wywołały u fanów falę zachwytu nad jej ciążowym ciałem.

Modelka postanowiła wytłumaczyć obserwatorom, że nagranie zostało stworzone kilka miesięcy przed poczęciem dziecka. Iskra chciała w ten sposób pokazać internautom, jak naprawdę wygląda osiem miesięcy po porodzie. Prywatne wideo, które pokazuje jej realny wygląd, spotkało się z genialnym odzewem ze strony obserwatorów. Miliony internautów pochwaliło modelkę za szczerość i brak zakłamywania rzeczywistości. Iskra - modelka z Instagrama Iskra - modelka z Instagrama

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: dailymail.co.uk / Instagram - Iskra

Następny artykuł