Matka, która chce mieć 12-stkę dzieci
fot. Instagram - littlehouseinthehighdesert
Autor Olga Szmańda - 12 Października 2020

Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

Matka postawiła sobie za cel życiowy, żeby mieć jak najwięcej dzieci. Kobieta chce razem ze swoim mężem mieć dwanaścioro, a nawet czternaścioro dzieci. Obecnie jest w 11-stej ciąży i nie ma zamiaru zatrzymywać się z powiększaniem swojej rodziny. W przeciągu dziesięciu lat doczekała się z mężem dziesięciorga dzieci. To historia, która zdarza się nadzwyczaj rzadko.

Matka od dziesięciu lat jest w ciąży. Kobieta obecnie spodziewa się jedenastego dziecka, które chętnie wyda na świat. Rodzina Courtney i Chris Rogersowie pochodzą z Nowego Meksyku w Stanach Zjednoczonych. Mają gromadkę dzieci i chcą mieć ich jeszcze więcej. W listopadzie zostaną szczęśliwymi rodzicami kolejnej pociechy. Mimo to nie mają zamiaru poprzestawać na tej liczbie. Kobieta mówi, że jej marzeniem jest posiadanie dwunastki dzieci, a w przyszłości może nawet aż czternastki. Data obecnego porodu planowana jest na 19 listopada 2020 roku.

Miłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łezMiłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łezCzytaj dalej

- Cieszymy się, że znowu spodziewamy się dziecka. [...] Zawsze się denerwuję, ponieważ mieliśmy dwa poronienia w pierwszym trymestrze, ale jesteśmy teraz w 33 tygodniu ciąży i bardzo się ekscytujemy. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli przytulić malucha" - mówi Courtney.

Matka pragnie mieć jak najwięcej dzieci

Kobieta wyszła za mąż w 2008 roku i od razu po ślubie postanowiła, że zajdzie w ciążę. Nie miała przerwy między kolejnymi porodami dłuższej niż 9 miesięcy. Obecnie 36-latka nadal chce powiększać grono swoich pociech. Zdaniem Courtney stan, w którym jest, bardzo ją uszczęśliwia. Matka lubi być w ciąży i uwielbia czuć, że rośnie w niej nowe życie i kolejna osoba zrodzona z genów jej i jej męża. Kocha również wybierać imiona i cieszy ją sama myśl o porodzie.

Katarzyna i Cezary Żakowie wybili córkom z głowy karierę aktorską. Jak wyglądają i czym się zajmują dzieci uwielbianej pary?Katarzyna i Cezary Żakowie wybili córkom z głowy karierę aktorską. Jak wyglądają i czym się zajmują dzieci uwielbianej pary?Czytaj dalej

Utrzymanie tak licznej rodziny przez matkę i jej męża jest nie lada wyzwaniem. Rodzina niejednokrotnie musi zrezygnować z prezentów bożonarodzeniowych dla siebie. Rodzina kupuje jedynie wtedy zabawki dla swoich maluchów, a sama odejmuje sobie od ust przyjemności. Rodzina mieszka obecnie na 12-hektarowej farmie. Dzieci uczą się razem w domu rodzinnym i mają prywatnych nauczycieli. Co ciekawe, małżeństwo mimo posiadania licznej rodziny pozwala sobie raz do roku na randkę jedynie we dwoje. Wtedy też są w stanie poczuć się jak dorośli i w romantycznych okolicznościach spędzić czas. Po narodzinach jedenastego dziecka mają zamiar postarać się o dwunastą pociechę.

Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewająZnaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewająCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocy>

- Chcemy mieć 12, a nawet 14 dzieci - powiedziała Courtney. - Mój mąż jest najstarszy z 10 rodzeństwa, więc zanim się pobraliśmy, żartował, że ma tyle dzieci, ile miała jego mama. Dzieci chcą, abyśmy byli jak w filmie "Tańsze dwunastki", w którym rodzice rezygnują ze swojej kariery, aby wychować 12 dzieci - opowiada Courtney Rogers.

Matka chce mieć bardzo dużą rodzinę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
  2. Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. Niewiarygodne skutki erupcji Wezuwiusza w Pompejach. Naukowcy są zaskoczeni, doskonałe znalezisko

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł