Historia niezwykłych dzieci
Fot. dobrwwiadomosci.net.pl
Autor Kamila Krótka - 12 Października 2020

Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

Ta historia bez problemu mogłaby stać się bestsellerem lub kinowym przebojem. Wszystko zaczęło się od narodzin w jednym szpitalu. Jemma Langley urodziła się dzień przed Danielem - dokładnie 14 kwietnia 1989 roku. Od tamtego dnia tych dwoje stali się sobie przeznaczeni.

Historia Jemmy i Daniela zdumiewa do dziś. Nikt nie spodziewał się, że tych dwoje lata po tym, jak połączyła ich jedna porodówka, będą mieli coś ze sobą wspólnego. Już na pewno żadne z rodziców nie podejrzewało tego, co tak naprawdę się wydarzyło. To piękna opowieść, która wydarzyła się naprawdę.

Katarzyna i Cezary Żakowie wybili córkom z głowy karierę aktorską. Jak wyglądają i czym się zajmują dzieci uwielbianej pary?Katarzyna i Cezary Żakowie wybili córkom z głowy karierę aktorską. Jak wyglądają i czym się zajmują dzieci uwielbianej pary?Czytaj dalej

Historia Jemmy i Daniela

Jemma Langley urodziła się 14 kwietnia 1989, dzień później - po skomplikowanym porodzie - przyszedł na świat Daniel. Wówczas nie było osoby, która podejrzewałaby takiego zbiegu okoliczności. Podczas pobytu w szpitalu matki noworodków - Janine i Karin zaprzyjaźniły się ze sobą. Początkowo dzieci spędzały ze sobą dużo czasu ze względu na relację kobiet. Potem jednak kontakt między nimi się urwał, bo rodzice chłopaka przeprowadzili się do innego miasta. Mieli wtedy po 10 lat. Jednak przez przypadek ponownie spotkali się po… 24 latach.

Decydujący zbieg okoliczności

W 2013 roku Jemma weszła na profil na Instagramie, który poświęcony był fryzjerstwu. Jak się okazało, prowadziła go Rhiannona - siostra Daniela.

Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?Czytaj dalej

- Zapisałam się wizytę u Rhiannon, żeby ufarbować włosy. Salon prowadzony jest w domu, w którym na co dzień mieszka Janine, matka Daniela, jego siostra i sam Daniel - powiedziała Jemma w rozmowie z „Daily Mail”.

Gdy Jemma była w salonie, wszedł Daniel. Para przywitała się, odczuwając spore zdenerwowanie. Matka chłopaka podsunęła pomysł, aby Jemma i Daniel zrobili sobie wspólne zdjęcie. To okazało się pretekstem do pierwszej randki, po której para zaczęła się spotykać. W 2014 roku byli już oficjalnie razem, a dwa lata później Daniel oświadczył się dziewczynie.

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

- Wszyscy uważają naszą historię za szaloną. Ja zawsze mówię, że po prostu mieliśmy być razem - mówi Jenna.

Znakomity pianista mógł zagrać po ponad dwudziestu latach. Wzruszające wideo z pierwszej próby trafiło do sieciZnakomity pianista mógł zagrać po ponad dwudziestu latach. Wzruszające wideo z pierwszej próby trafiło do sieciCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie potrafi zachować powagi widząc te zdjęcia. Psy przed i po kąpieli rozbawiły miliony internautów
  2. Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. NASA: W stronę Ziemi zmierza tajemniczy obiekt. Eksperci osłupieli, nie mogą uwierzyć, czym jest

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł