Kot, który okazał się oposem
fot. Facebook
Autor Olga Szmańda - 12 Października 2020

Byli pewni, że znaleźli porzucone kociątko. Gdy przyjrzeli się dokładniej, osłupieli ze zdumienia

Kot, który okazał się nie być tym, za kogo go uważano. Przed domem pewnej rodziny odnaleziono małe kociątko, które niczym nie przypominało innych. W tym samym czasie w mieszkaniu kotka urodziła swoje młode. Świeżo upieczona mama zajmowała się swoimi dziećmi. Nikogo nie zdziwił więc fakt niezidentyfikowanego malucha, który przypominał jedno z jej kociaków. Domownicy myśleli, że to jedno z maluchów, które zaginęło przy porodzie kotki. Dopiero kiedy wzięli małe kociątko do domu, zauważyli, że jego wygląd jest trochę inny niż reszty. Później na jaw wyszło, kim tak naprawdę jest małe stworzenie.

Kot, który nie przypominał zupełnie swojego rodzeństwa, został odnaleziony w dość nietypowych okolicznościach. Zwierzę znajdowało się na werandzie sąsiadów i wprawiło w osłupienie wszystkich, którzy je widzieli. Rodzina, która odnalazła niezwykły okaz, udostępniła zdjęcia ze swojego znaleziska w internecie. Obserwatorzy byli zdumieni tym, co znajduje się na zdjęciach. Kobieta, która podzieliła się swoją historią na profilu na Facebooku,nie sądziła, że wywoła takie zainteresowanie. Jej post został udostępniony 190 tysięcy razy. Każdy z widzów nie dowierzał temu co widział na fotografiach, które przedstawiają kocią mamę, jej dzieci i niezwykły okaz zwierzaka.

Kelnerka nie mogła znieść nieprzyjemnego klienta, którego obsługiwała latami. Przed śmiercią sprawił jej niespodziankę, nie wierzyła własnym oczomKelnerka nie mogła znieść nieprzyjemnego klienta, którego obsługiwała latami. Przed śmiercią sprawił jej niespodziankę, nie wierzyła własnym oczomCzytaj dalej

Kot czy nie kot?

Kobieta, która była właścicielką kotki, wiedziała, że jej zwierzę wydało na świat spory miot małych kociąt. Nie zdziwiła się więc, widząc zwierzę, które wyglądało na nowo narodzone. Przed swoim domem znalazła łyse maleństwo pozostawione samo sobie. Okaz przypominający kota był mikroskopijnej wielkości i wyglądał na bardzo osamotnionego i zagubionego. Przypominał kulkę pozostawioną bez opieki i potrzebującą pomocy. Właśnie dlatego kobieta od razu wiedziała, że musi zająć się trzęsącym z zimna czworonogiem. Wzięła więc malucha i zaniosła do swojego domu. Była również przekonana, że to zagubione kociątko jej kotki, która niedawno wydała na świat młode.

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Małżeństwo policjantów zatrzymało właściciela szczeniaków w ostatniej chwili. Okropne, co próbował im zrobić
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

Co ciekawe zwierzak, który wyglądał zgoła inaczej niż reszta zaraz po zaniesieniu do domu, przytulił się do swojej kociej mamy. Kocia rodzina przyjęła swojego nowego członka z radością. W nieoczekiwanym momencie kobieta, obserwując niebywałą sytuację, zauważyła jak mały stworek wspina się po szyi swojej przyszywanej mamy. Co ciekawe to właśnie ten moment zaalarmował kobietę. Wiedziała, że zachowanie zwierzaka nie jest typowe dla kotów i podejrzewała, że być może jest on zupełnie innego gatunku niż reszta jej czworonożnych domowników. Okazało się, że kocia mama zaadoptowała oposa, który najprawdopodobniej spadł z drzewa nieopodal domu rodziny. Mimo że zwierzaki pochodziły z dwóch różnych światów, to puchata kocia mama nie odtrąciła przybłędy. Niebywała historia pokazuje, jak niezwykły jest świat zwierząt, który ewidentnie opiera się na wzajemnej akceptacji i tolerancji. Z pewnością niejeden człowiek mógłby nauczyć się takiej życzliwości, jaką okazała kocia mama swojemu adoptowanemu dziecku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. Najprostsze pytanie z Milionerów zaskoczyło uczestnika. Nikt się nie spodziewał

Źródło: swiatzwierzat.pl

Następny artykuł