Kobieta ma 85 lat i jest tancerką zawodową. Jej o 40 lat młodszy partner i ona wystąpili w "Mam Talent"
fot. YouTube - Talent Recap
Autor Olga Szmańda - 3 Stycznia 2021

Ona ma 85 lat, on jest o 40 lat młodszy. Na parkiecie nie mają sobie równych, wideo powala na kolana

Kobieta postanowiła wystąpić w brytyjskim “Mam Talent”. Razem ze swoim o 40 lat młodszym partnerem podbili serca miliona widzów na całym świecie. Ich nietypowy taniec, trudny układ choreograficzny i chemia na parkiecie zapisały się na kartach historii “Britian's Got Talent”. Paddy i Nicko są zachwycającym duetem, którego występ musicie koniecznie obejrzeć.

Kobieta, mając 85 lat postanowiła, że wystąpi ze swoim partnerem w popularnym brytyjskim show. Paddy i Nicko dzieli różnica wieku, mimo to wspaniale dogadują się na parkiecie. Są wyjątkowym duetem, który zaimponował widzom i jury “Britian's Got Talent”.

Po raz pierwszy zachwycili sędziów swoimi zuchwałymi ruchami salsy, kiedy pojawili się w brytyjskim programie Mam Talent w 2014 roku. Oto, co musisz o nich wiedzieć.

Kobieta, która swoim tańcem zaprzecza metryce

Paddy Jones, a właściwie Sarah Patricia Jones, i Nico Espinosa to duet, którego specjalnością jest salsa. Przez lata pojawiali się w wielu programach telewizyjnych, olśniewając ludzi swoim niesamowitym tańcem.

Paddy ma 85 lat, a Nicko jest 40 lat młodszy. Tancerz ma obecnie 45 lat, a jego znacznie starsza partnerka zupełnie nie przeszkadza mu w osiąganiu nowych sukcesów. Zdaniem pary to właśnie różnica wieku sprawia, że zdolności akrobatyczne Nicko są tak fenomenalne.

Miał 9 lat, gdy zakochał się w swojej przyszłej żonie. Po 74 latach wyjawił największy sekret ich miłościMiał 9 lat, gdy zakochał się w swojej przyszłej żonie. Po 74 latach wyjawił największy sekret ich miłościCzytaj dalej

Para poznała się, gdy w 2001 roku mąż Paddy przeszedł na emeryturę i wspólnie przeprowadzili się do Hiszpanii z West Midlands. Niestety dwa lata po przeprowadzce partner Paddy zmarł.

W Hiszpanii zaczęła tańczyć w szkole Nicko, gdzie to on dostrzegł jej talent i zapoznał ją z choreografią akrobatycznej salsy. Zaczęli razem tańczyć, a nawet wygrali hiszpańską wersję programu “Mam Talent” w 2009 roku.

Kobieta i jej taneczny partner

Przygoda z "Mam Talent"

Partnerzy taneczni pojawili się w ósmej edycji brytyjskiego programu “Mam Talent” i otrzymali od Amandy Holden Złoty Przycisk, który od razu zagwarantował im wejście do finału. Niestety z powodu złamania żebra przez kobietę, musieli wycofać się z rozgrywek o miano zwycięzcy.

Po pojawieniu się w brytyjskim programie Mam Talent Paddy i Nicko wzięli udział w przesłuchaniu do francuskiej wersji tego samego show w 2016 roku. Mimo że i tym razem parze nie udało się wygrać, Paddy została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako “najstarsza tancerka salsy akrobatycznej”. Tym samym kobieta osiągnęła kolejny sukces.

Jak widać, nietypowa para przez lata musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami, mimo których nie przestała tańczyć. Paddy i jej partner Nicko zawiązali między sobą niesamowitą więź, którą połączeni są do dziś. Niesamowity talent taneczny tego duetu z pewnością przejdzie do historii wszystkich edycji “Mam Talent”. Poniżej umieszczamy nagranie tańca tej pary, który z pewnością przypadnie Wam do gustu.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: thesun.co.uk

Następny artykuł