Morskie Oko: turystka weszła na szlak ubrana w kołdrę
fot. East News - Albin Marciniak
Autor Olga Szmańda - 30 Grudnia 2020

Nad Morskie Oko wybrała bardzo nietypową kreację. Zdjęcie turystki rozbroiło internautów

Morskie Oko: turystka postanowiła udać się na przedświąteczny spacer w wyjątkowo nietypowej stylizacji. To już kolejny przypadek niebywałej pomysłowości tatrzańskich przechodniów, którzy z roku na rok zaskakują nas swoimi podróżniczymi stylizacjami. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie turystki, która wybrała na spacer nad Morskie Oko nietypowe okrycie wierzchnie. Fotografia kobiety obiegła sieć i dostarczyła internautom nie lada rozrywki.

Morskie Oko to największe jezioro położone w Tatrach. Jego dokładna lokalizacja mieści się w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów. Morskie Oko usytuowane jest na wysokości 1395 m n.p.m. Rzeczone jezioro to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez polskich turystów.

Liczne grono, które rok w rok wybiera się w podróż po Tatrach, niejednokrotnie doświadcza nietypowych zachowań turystycznych. Pomysłowość przechodniów ewidentnie nie zna granic. Samo Morskie Oko wiąże się z wieloma zabawnymi historiami, które często zakrawają o absurdy. Wśród nich nie brakowało również tych skrajnie nieodpowiedzialnych, które pokazywały turystów wchodzących na zamarznięte jezioro.

Kolejnymi z zabawnych sytuacji były te, które pokazywały spacerowiczów w nietypowym ubraniu. Turyści wybierali się w podróż na Morskie Oko w klapkach czy wysokich obcasach. Do listy niezwykle długich opowieści z podróży nad jezioro, należy teraz dodać kobietę, która postanowiła wybrać się na spacer owinięta kołdrą.

Morskie Oko: turystka wybrała się na spacer w kołdrze

Zdjęcie nietypowej turystki zostało opublikowane w “Tygodniku Podhalańskim”. Jedna z turystek, która również szła na spacer nad Morskie Oko, zauważyła kobietę w nietypowej stylizacji.

Niebywałe sceny w Niebywałe sceny w "The Voice Senior". 67-letni uczestnik programu na oczach widzów poprosił ukochaną o rękęCzytaj dalej

- Szliśmy nad Morskie Oko, było mnóstwo ludzi na trasie, bo pogoda ładna, ale był duży mróz. Nagle naszym oczom wyłonił się taki widok - poinformowała autorka zdjęcia cytowana przez "Tygodnik Podhalański".

Jak podaje zaniepokojona obserwatorka, grupa zagranicznych turystów podróżowała nad Morskie Oko w nietypowych stylizacjach. Autorka zdjęcia zauważyła również, że turyści byli nieprzygotowani na panujące w Tatrach warunki. Mimo że tego dnia dopisywała słoneczna pogoda, odczuć można było panujący tam mróz.

- Widać, że byli nieprzygotowani do zimy, kobieta szła owinięta w kołdrę - relacjonuje dalej autorka zdjęcia.

W sieci zawrzało od nietypowego zdjęcia. Internautów rozbawiła kobieta, która na spacer nad Morskie Oko wybrała się w białej kołdrze. W mediach społecznościowych pojawiła się fala komentarzy, które w zabawny sposób opisują całą sytuację.

"Dobrze, że jeszcze materaca nie zabrała", "Wielkie mi co. Zimno jej było. A ilu Januszy w sandałkach w góry lezie?", "100 lat temu Witkacy tam chodził w pidżamie", "Świetny pomysł. Wczesnym rankiem, nie wychodząc spod ciepłej kołderki, człapiesz nad Morskie Oko, a potem bach na łóżko już otulony" - piszą internauci komentujący zabawne zdjęcie

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Turystka w kołdrze nad Morskim Okiem

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: radiozet.pl / 24tp.pl

Następny artykuł