Władysław Kosiniak-Kamysz udzielał internetowego wywiadu, w tle pojawiła się jego urocza córeczka
fot. East News - Beata Zawadzka
Autor Olga Szmańda - 28 Grudnia 2020

W programie TVN24 pojawiła się córeczka Władysława Kosiniaka-Kamysza. Od razu skradła serca widzów

Władysław Kosiniak-Kamysz w minioną niedzielę 27 grudnia, wystąpił na antenie stacji TVN24. Polityk wziął udział w programie publicystycznym “Kawa na ławę”. Na antenie razem z nim pojawił się nieoczekiwany gość, który skradł serca widzów. Córeczka Władysława Kosiniaka-Kamysza od razu zawładnęła programem stacji TVN24.

Władysław Kosiniak-Kamysz urodził się 10 sierpnia 1981 roku w Krakowie. Polityk z wykształcenia jest lekarzem, od 2015 roku prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kosiniak-Kamysz to doktor nauk medycznych, który w latach 2011-2015 pełnił funkcję ministra pracy i polityki społecznej, poseł na Sejm VIII i IX kadencji od 2015 roku. W 2020 roku podjął rękawice i startował na urząd prezydenta RP. Wziął udział w pierwszych i drugich wyborach 2020.

Władysław Kosiniak-Kamysz na antenie TVN24

Niedzielne wydanie programu “Kawa na ławę” związane było z najbardziej lotnym obecnie tematem w Polsce. Dziennikarz Konrad Piasecki poruszył ze swoimi gośćmi kwestie szczepień przeciwko COVID-19. Gośćmi redaktora w niedzielnym wydaniu byli m.in. Władysław Kosiniak-Kamysz, który na wizji pojawił się w nieoczekiwanym towarzystwie,

Ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa, większość wywiadów i spotkań z politykami, gwiazdami i gośćmi programów odbywa się online. Goście, którzy godzą się na spotkanie na żywo na wizji, niejednokrotnie ujawniają jednocześnie rąbek swojej tajemnicy związane z życiem prywatnym.

Piotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebiePiotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebieCzytaj dalej

Często przez przypadek na wizji pojawiają się członkowie rodziny. Tym razem ku zaskoczeniu wszystkich w domu Władysława Kosiniaka-Kamysza widzowie mogli zobaczyć jego córeczkę. Polityk wystąpił w programie “Kawa na ławę” w towarzystwie półtorarocznej Zosi.

Córka polityka w programie "Kawa na ławę"

27 grudnia na antenie stacji TVN24 podjęto temat związany ze szczepieniami przeciwko COVID-19. Od kilku tygodni jest to jeden z głównych tematów w polskich mediach. Do dyskusji na antenie programu “Kawa na ławę” został zaproszony tym razem Władysław Kosiniak-Kamysz, który zachęcał Polaków do szczepienia siebie i swojej rodziny.

Jak udało ustalić się dziennikarzowi TVN24 polityk również ma zamiar przyjąć dawkę szczepionki na oczach widzów, by pokazać obywatelom, że nie mają czego się obawiać. Dodatkowo Władysław Kosiniak-Kamysz zapewnia, że jego przykład pomoże zminimalizować strach przed rzeczonym szczepieniem i ewentualnymi skutkami ubocznymi.

- Zachęciłbym do trzech wartości: zdrowie, wolność i normalność. Szczepionka daje nadzieję, że nie zachorujemy. Będziemy wolni od obostrzeń. I wreszcie normalność: powrót do spotkań, powrót dzieci do szkół - tłumaczył Władysław Kosiniak- Kamysz w TVN24.

Mimo że polityk został zaproszony do programu “Kawa na Ławę” w celu podjęcia poważnego i popularnego tematu, uwagę widzów przykuło coś zupełnie innego. Podczas wirtualnego spotkania doszło do małego zakłócenia, które wywołało uśmiech na twarzy polityka. Na wizji pojawiła się nagle półtoraroczna Zosia, córeczka Władysława Kosiniaka-Kamysza, która usiadła na kolanach taty.

Zosia szybko znudziła się jednak wystąpieniem na antenie stacji TVN24 i w mgnieniu oka zniknęła z kadru. Polityk postanowił uwiecznić nietypową chwilę i opublikować zdjęcie z całego zdarzenia na swoim profilu na Facebooku. Cała sytuacja z pewnością nie speszyła polityka, który chętnie angażuje swoich wyborców w życie prywatne.

Władysław Kosiniak-Kamysz niejednokrotnie pokazywał w mediach społecznościowych fotografie swoich dzieci. We wrześniu tego roku przyszła na świat jego druga córeczka, Róża. Co ciekawe zdjęcie nowonarodzonego dziecka od razu trafiło na profil na Instagramie Kosiniaka-Kamysza.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:
Władysław Kosiniak-Kamysz z córką

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: plotek.pl / Facebook - Władysław Kosiniak-Kamysz/

Następny artykuł