Dziecko po założeniu mu aparatu słuchowego, po raz pierwszy usłyszało głos swojej mamy
fot. Facebook - A.D. The Bible Continues
Autor Olga Szmańda - 17 Grudnia 2020

Dziecko usłyszało swoją mamę pierwszy raz w życiu. Najbardziej rozczulające wideo ostatniego czasu

Dziecko, które urodziło się niesłyszące, nie było w stanie komunikować się ze swoimi rodzicami. Dopiero w momencie założenia mu aparatu słuchowego, po raz pierwszy usłyszało głos swojej mamy. Niesamowite zdarzenie zostało nagrane i umieszczone w mediach społecznościowych. Dumna mama postanowiła podzielić się radosną informacją ze światem. Nagranie całego zdarzenia roztopi najtwardsze serce.

Dziecko, które nie jest w stanie skomunikować się ze swoimi rodzicami, przeżywa wielką traumę już od samych narodzin. Niestety jednym z takich maluchów jest Georgina Addison, która od narodzin musiała zmagać się z wadą słuchu.

Dziewczynka urodziła się głucha i dopiero mając cztery miesiące został założony jej aparat słuchowy. Po długim czasie życia w świecie, w którym nie była w stanie usłyszeć głosu matki, nastał wyjątkowy dzień.

Czteromiesięczna dziewczynka po tym jak założono jej aparat słuchowy, po raz pierwszy usłyszała głos swojej mamy. Moment, gdy głuche dziecko doświadcza niebywałego doznania, został nagrany przez jej mamę. Na twarzy małej dziewczynki pojawił się uśmiech oraz łzy wzruszenia, które popłynęły po jej policzkach.

Dziecko, które pierwszy raz słyszy swoją mamę

Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Czytaj dalej

Czteromiesięczna dziewczynka przyszła na świat z wadą słuchu. Rodzice już po jej narodzinach wiedzieli, że będzie musiała zmagać się z wielkim problemem, jakim jest głuchota. Po narodzinach rodzina Georginy została skierowana na badania audiologiczne, które potwierdziły przypuszczenia lekarzy. Niestety dziewczynka musiała zostać skierowana do specjalisty audiologa.

- Skoncentrowaliśmy się na praktycznych aspektach sytuacji i staraliśmy się zachować pozytywne nastawienie - powiedział lekarz audiolog, który badał dziewczynkę.

Rodzina czteromiesięcznej dziewczynki w końcu znalazła jednak sposób, by mała Georgina mogła żyć tak jak inne dzieci. Po tygodniach od diagnozy lekarze zdecydowali się założyć dziecku aparat słuchowy. Rodzina dziewczynki postanowiła nagrać ten wzruszający moment.

- To napełnia moje serce radością i po prostu nie można wycenić takich rzeczy.[...] Każdego ranka reaguje, jakby było to zupełnie nowe doświadczenie, które nigdy się nie zestarzeje. [...] Jest natychmiast zachwycona i od razu staje się dużo szczęśliwsza. Jej twarz się rozjaśnia i wygląda na zachwyconą. Dla nas, jako rodziców, jest to również dla nas prawdziwa przyjemność - mówi matka czteromiesięcznej dziewczynki.

Nagranie przedstawiające matkę trzymającą swoje dziecko, które po raz pierwszy słyszy jej głos, podbiło serca internautów. Niesamowicie wzruszająca i rodzinna chwila została umieszczona w mediach społecznościowych. Szczęśliwa mama chciała podzielić się swoimi wzruszeniami z internautami.

My również obejrzeliśmy wideo i nie posiadamy się z radości, że kolejnemu choremu dziecku została przywrócona możliwość swobodnego rozwoju. Wideo całego zdarzenia wzruszyło nas do łez i z pewnością roztopi serce najtwardszego widza.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: Facebook / 7news.com.au

Następny artykuł