Brat zaśpiewał siostrze piosenkę „You Are So Beautiful”
fot. YouTube - mohdnaserhussain naser
Autor Olga Szmańda - 29 Sierpnia 2020

Brat śpiewa swojej maleńkiej siostrze piosenkę „You Are So Beautiful”. Wideo wzrusza do łez

Brat postanowił zaśpiewać ukochanej siostrze piosenkę, która podbiła serca internautów. Utwór „You Are So Beautiful” w wykonaniu tego malucha wzrusza do łez, dzięki czemu zdobyło ogromną popularność. Zobaczcie to wzruszające wideo.

Zawsze przy narodzinach kolejnego dziecka istnieje obawa, że nowy potomek będzie wzbudzał zazdrość u starszego rodzeństwa. To dlatego, że starsi bracia lub siostry po pojawieniu się na świecie malucha często odczuwają brak zainteresowania ze strony rodziców. W tym przypadku nic takiego nie miało miejsca, a rodzina nie musiała się martwić o reakcję brata na pojawienie się młodszej siostry. Jego ekscytacja po narodzinach dziewczynki nie miała końca, a udowadnia to nagrana przez chłopca piosenka.

Mocne słowa papieża Franciszka. Bożonarodzeniowy apel wzruszył miliony wiernychMocne słowa papieża Franciszka. Bożonarodzeniowy apel wzruszył miliony wiernychCzytaj dalej

Brat, który kocha siostrę nad życie

Piosenka „You Are So Beautiful” kojarzona jest głównie jako utwór miłosny śpiewany przez mężczyznę dla kobiety. Historia piosenki pokazuje jednak, że jej odbiorcą wcale nie musi być wybranka serca. Twórcy piosenki Billy Preston i Bruce Fisher stworzyli ten utwór na cześć matki pierwszego z nich. Muzyczne wyznanie miało pokazać jak wielką miłością Preston darzy kobietę. Matka muzyka była aktorką i to właśnie słowa piosenki miały sugerować uczucie w stosunku do niej.

Co ciekawe, piosenka wykonana przez Joe Cockera to wolniejsza wersja pierwowzoru. Historia tego utworu dotyczy obu wykonawców. Gdy Billy Preston dowiedział się, że Joe Cocker wykorzystuje jego utwór w celu rozkochania w sobie kobiet podczas koncertów, bezzwłocznie zaalarmował swoje zaniepokojenie artyście. Od tamtej pory Joe Cocker śpiewał wolniejszą wersję piosenki, którą zna cały świat. Teraz jest to jedna z najbardziej popularnych piosenek miłosnych w historii.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Nie dziwi więc fakt, że mały chłopiec postanowił zaśpiewać właśnie taki utwór swojej nowo narodzonej siostrze. Braciszek słyszał piosenkę wcześniej u swoich rodziców. Gdy tylko nadarzyła się okazja, postanowił wykonać ją dla siostrzyczki. Troskliwy chłopiec postanowił uspokoić w ten sposób maluszka. Mama dzieci udokumentowała to wydarzenie na wzruszającym wideo. Kobieta postanowiła wrzucić je do sieci. Na filmie widać, jak chłopiec obejmuje siostrzyczkę i śpiewa jej „You Are So Beautiful”. Temu wszystkiemu towarzyszy delikatne kołysanie dziewczynki przez chłopca. Widać, jak wielką miłością darzy się to rodzeństwo. Zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do sieci trafiło nagranie z lasu w Czarnobylu. Badacz uchwycił niezwykłą rzecz, zawiadomił służby
  2. Ogromna trąba wodna nad Bałtykiem. Przerażające nagranie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ciężki nokaut na gali KSW. Zawodnik padł nieprzytomny pod gradem potężnych ciosów (WIDEO)

źródło: planetapolska.com

Następny artykuł