Po rozwodzie przeszła niesamowitą metamorfozę
fot. YouTube - MAKEOVERGUY
Autor Olga Szmańda - 13 Sierpnia 2020

Po rozwodzie odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła po 44 latach małżeństwa?

Makijaż zmienił tę kobietę nie do poznania. Po 44 latach jej małżeństwo rozpadło się, a nowy etap w życiu zmusił ją do zmian. Postanowiła wtedy oddać się w ręce profesjonalisty, a dzięki temu teraz wygląda 20 lat młodziej. Sama nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w lustrze. Efekt jest naprawdę spektakularny.

Makijaż potrafi zdziałać cuda - odmłodzić lub ukryć odpowiednie niedoskonałości urody. Dzięki wizytom u profesjonalistów kobiety są w stanie całkowicie zmienić swój wygląd. Płeć piękna często decyduje się na ten krok w momencie ważnych zmian życiowych. Podcinanie włosów, zmiana ich koloru czy ostrzejszy makijaż mogą świadczyć również o przemianie wewnętrznej. Tak też było w tym przypadku.

Brali ślub w plenerze. Nagle pies nie wytrzymał napięcia. Zapamiętają to do końca życiaBrali ślub w plenerze. Nagle pies nie wytrzymał napięcia. Zapamiętają to do końca życiaCzytaj dalej

Vicky w trakcie trwania swojego małżeństwa zupełnie o siebie nie dbała. Przestała zwracać uwagę na to, jak wygląda, a przede wszystkim - że jest kobietą. Przez wiele lat cierpiała na brak pewności siebie i doceniania swoich zalet. Jej 44 lata małżeństwa doprowadziły do zaniedbania się oraz braku zaangażowania w swój wygląd i rozwój osobisty.

Vicky została sama po prawie 45 latach małżeństwa. Jej mąż zostawił ją i wtedy całkowicie się załamała. Czuła, że nikomu jej na niej nie zależy i utknęła w klatce bez wyjścia. Nie widziała żadnych pozytywów w swoim otoczeniu. Porzucona z bagażem doświadczeń nie chciała nawiązywać nowych relacji i poznawać innych ludzi. Wtedy zainteresował się nią Christopher Hopkins z programu "Makeover Guy”.

Makijaż metodą na nowe życie

Zanim Christopher sprawił, że kobieta otrzymała od niego wspaniały makijaż, postanowił wysłuchać jej historii i doświadczeń. Rozwód był dla niej tragedią, jednak mężczyzna chciał pokazać jej, że to nie jest koniec jej życia. Wiedział także, że musi uświadomić kobiecie jak, dużą wartość ma ona sama. Wtedy Vicky jeszcze nie wiedziała co, ją czeka. Zanim oboje przystąpili do metamorfozy, stylista wsparł kobietę, wysłuchał jej i pozwolił wypłakać się na swoim ramieniu. Później przystąpili do pracy i trzeba przyznać, że wykonali kawał dobrej roboty.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?

Efektem metamorfozy makijażysta podzielił się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dzięki nagraniu, które zrobił Christopher, widzowie mogli zobaczyć czego dokładnie dokonał i jak zmienił wygląd kobiety. Poza makijażem, doczepionymi rzęsami, szminką czy nową fryzurą zrobił dla niej znacznie więcej. Bez wątpienia pokazał jej jak, on ją widzi. Pokazał też bohaterce, jak powinna patrzeć na siebie i jaką jest kobietą. Vicky wcześniej pogrążona w smutku i marazmie ewidentnie była zaskoczona, tym co zobaczyła w lustrze. Nie spodziewała się aż takich spektakularnych efektów i tego, jak może wyglądać. Być może metamorfoza znanego stylisty jest dla niej nowym rozdziałem. Bohaterka popularnego "Makeover Guy” zrozumiała jak powinna się postrzegać i jak dużą ma wartość.

Zobaczcie spektakularną metamorfozę:

Przemiana Vicky

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiedzi usłyszeli rozpaczliwe piski psa. Strażacy musieli wybijać szybę w oknie mieszkania
  2. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczyny

źródło: pikio.pl

Następny artykuł