Pies sprawił na ślubie nie lada niespodziankę
Źródło: Facebook Krem 2 NEWS
Autor Bartosz Wróblewski - 14 Sierpnia 2020

Brali ślub w plenerze. Nagle pies nie wytrzymał napięcia. Zapamiętają to do końca życia

Plenerowy ślub przebiegał początkowo zgodnie z planem. Aż do chwili, gdy wydarzenia przybrały nieoczekiwany obrót. A to za sprawą psa, który nie potrafił się dłużej powstrzymać. Niebywałe, co zrobił.

Pan i panna młodzi od dawna precyzyjnie planowali ten wyjątkowy dzień. Gdy wreszcie nadszedł, wydawało się, że nic nie może pokrzyżować ich perfekcyjnych planów. Zgromadzeni gości z zapartym tchem obserwowali piękną ceremonię. I wtedy pies postanowił zupełnie odmienić atmosferę.

Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystaćTysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystaćCzytaj dalej

Ślub z niesfornym gościem

Uroczystość odbywała się na świeżym powietrzu i mogła zachwycić fantastyczną scenerią. Goście nie kryli podziwu i gratulowali mlodym wspaniałych pomysłów i zdolności organizacyjnych. Wszystko szło zgodnie z planem. Pogoda dopisała. Dopisał też jeden wyjątkowy gość - pies pana młodego.

Pies początkowo miał przynieść młodym obrączki. Szybko jednak zarzucono ten pomysł, ponieważ wszyscy znali jego usposobienie. Labrador ma wiele uroku, ale uwielbia też oddawać się beztroskich harcom. Ograniczono się więc wyłącznie do tego, że będzie obecny na ślubie. Nikt jeszcze nie podejrzewał, że to może być mieszanka wybuchowa.

Pies na ślubnym zdjęciu, bo nie mogło być inaczej

Z uwagi na to, że pies został pozbawiony ważnej roli na uroczystości postanowiono mu to w pewien sposób wynagrodzić. Jako, że był wyjątkowym członkiem rodziny, podjęto decyzję, że będzie obecny na zdjęciach z tego wyjątkowego wyznania miłości. Ślub jednak został przyćmiony przez osobowość niesfornego zwierzaka.

Czworonóg przez większość uroczystości zachowywał się niezwykle poważnie. Jednak czar prysł w momencie, w którym para stanęła na ślubnym kobiercu. U niektórych pojawiły się łzy, które wcale nie były wywołane wzruszeniem. Pies pokazał swoją prawdziwą naturę i sprawił, że wszyscy goście wybuchnęli śmiechem. Zaczął szaleńczo tarzać się koło pary młodej. Nawet duchowny nie mógł pozostać obojętny na ten widok.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Nie, 12-letniej Julii nie ukradziono aparatu słuchowego

Zdjęcie z tego incydentu podbiło Internet. Jak przyznaje para młoda, nie spodziewali się, że fotografie z ich ślubu zobaczą miliony osób. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy ślub przybiera tak zabawny obrót.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  2. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg

Źródło: Pikio

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł