Edyta Herbuś pokazała nagranie ze szkolnej dyskoteki
fot. East News - Piotr Molecki
Autor Olga Szmańda - 20 Grudnia 2020

Edyta Herbuś na nagraniu sprzed lat. Pierwszy taniec z Tomaszem Barańskim rozkłada na łopatki

Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych wzruszające nagranie. Gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym tańczy razem z Tomaszem Barańskim. Co ciekawe, archiwalny filmik przedstawia parę, która ma zaledwie 10 lat. Post na profilu na Instagramie aktorki spotkał się z niebywale hucznym odbiorem internautów. Edyta Herbuś otrzymała dziesiątki pozytywnych komentarzy od swoich fanów.

Edyta Herbuś to polska tancerka i aktorka, znana w kraju z licznych wystąpień w serialach, filmach i programach rozrywkowych. Widzowie pokochali artystkę za jej umiejętności artystyczne oraz przyjazne usposobienie.

Edyta Herbuś niejednokrotnie pod swoimi postami na Instagramie zbiera pozytywne opinie od fanów. Tym razem gwiazda postanowiła opublikować coś, czego nikt jeszcze nie widział.

Edyta Herbuś i Tomasz Barański

Edyta Herbuś z okazji urodzin swojego wieloletniego przyjaciela Tomasza Barańskiego, umieściła na profilu na Instagramie film ze szkoły podstawowej. W ten sposób aktorka chciała uczcić wyjątkowy dzień tancerza i pokazać, jak wyglądają mając zaledwie 10 lat.

Aktorka rozpoczęła swoją przygodę z tańcem, gdy miała zaledwie 9 lat. Razem z Tomaszem Barańskim przez lata towarzyszyli sobie we wspólnej pasji. Przez większość tanecznej kariery oboje byli swoimi partnerami scenicznymi. Co ciekawe w pewnym momencie parę połączyła również romantyczna więź. Obecnie oboje mają nowych partnerów, mimo to nie przeszkadza im to w kultywowaniu przyjaźni.

Jak umilić sobie Wigilię przed TV? Topowe filmy i programy, które poprawią twój bożonarodzeniowy nastrójJak umilić sobie Wigilię przed TV? Topowe filmy i programy, które poprawią twój bożonarodzeniowy nastrójCzytaj dalej

Edyta Herbuś pokazała archiwalne nagranie z Tomaszem Barańskim

Tomasz Barański 19 grudnia obchodził swoje 40. urodziny. Edyta Herbuś z tej okazji postanowiła umieścić na profilu na Instagramie, wspólne nagranie z 1990 roku. Na wideo Edyty Herbuś, tancerz ma zaledwie 10 lat i po raz pierwszy wystąpił u boku swojej partnerki.

- To była dyskoteka na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami... Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń, miłość, wspólna pasja... Ale też lata treningów, ciężkiej pracy, sukcesów, porażek, uniesień, wzruszeń, powrotów i rozstań... Taka przyjaźń jest na całe życie - napisała Edyta Herbuś na swoim profilu na Instagramie.

Edyta Herbuś pochwaliła się archiwalnym nagraniem z dyskoteki przy okazji 40. urodzin przyjaciela. Aktorka z rozrzewnieniem wspominała ten wzruszający moment, który z pewnością był początkiem ich kariery scenicznej. W dalszej części wpisu tancerka wyraziła zdumienie, że aż tyle czasu minęło od ich pierwszego występu.

- Baraninko, tyle już razem przeżyliśmy. Dziś obchodzisz swoje 40. urodziny... Aż trudno w to uwierzyć, że od naszego pierwszego wspólnego tańca minęło już 30 lat. To właśnie wtedy zaczęła się nasza wspólna droga. Może to wtedy trenerzy zdecydowali, że będziemy tańczyć razem?! Nie wiem, ale jestem pewna, że to nie przypadek. Jestem wdzięczna za każdą chwilę. Wiem, że tak miało być, tak musiało być! - dodaje Edyta Herbuś.

Pod postem na Instagramie Edyty Herbuś posypała się fala pochlebnych komentarzy. Nagranie zostało przyjęte w niezwykły sposób, przez obserwatorów tancerki. Całe wideo można znaleźć pod tym linkiem, które znajduje się na Instagramowym profilu Edyty Herbuś.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE ZDJĘCIE:Edyta Herbuś umieściła nagranie na swoim InstagramieEdyta Herbuś umieściła nagranie na swoim Instagramie

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł