Ewa Wachowicz pokazała swoje zdjęcie z przeszłości. Gwiazda ujawniła fotografię ze swojego pierwszego konkursu piękności
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 11 Stycznia 2021

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcia z młodości. Dla niej czas stanął w miejscu

Ewa Wachowicz postanowiła umieścić na swoim instagramowym profilu archiwalną fotografię. Dziennikarka wróciła wspomnieniami do czasów, w których brała jeszcze udział w konkursach piękności. Zdjęcie Ewy Wachowicz zyskało niebywałą popularność w mediach społecznościowych, a zachwyceni internauci są pełni podziwu dla jej ówczesnego wyglądu.

Ewa Wachowicz postanowiła powrócić wspomnieniami do ważnych dla siebie chwil. Tym razem dziennikarka chciała pokazać swoim fanom archiwalną fotografię z wydarzenia, które znacznie wpłynęła na jej rozwój kariery. Ewa Wachowicz zachwyciła wszystkich swoimi zdjęciami.

Ewa Wachowicz rozpoczęła swoją karierę w mediach dzięki wygranej w konkursie piękności. Dziennikarka wzięła udział w licznych zgromadzeniach i niejednokrotnie stawała na scenie, by zaprezentować swoje wdzięki. Z początkiem lat 90. młoda studentka wzięła udział w eliminacjach do wyborów Miss Małopolski.

Zajęła wtedy pierwsze miejsce w zestawieniu, które pozwoliło jej powalczyć o tytuł Miss Polonia. Ewa Wachowicz zdobyła go w 1992 roku. Później spróbowała sił w międzynarodowej rywalizacji.

Dzięki swojej urodzie i wytrwałości zaistniała w konkursie World Miss University, zdobywając koronę i czwarte miejsce w wyborach Miss World. To właśnie te tytuły przyniosły Ewie Wachowicz największą sławę.

Porzucono ją, ale odnalazła kochający dom. Kotka nie tylko oczy ma wyjątkowePorzucono ją, ale odnalazła kochający dom. Kotka nie tylko oczy ma wyjątkoweCzytaj dalej

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz pokazała archiwalne zdjęcia z młodości

Ewa Wachowicz zasłynęła jako miss i to właśnie dzięki temu rozpoczęła swoją karierę medialną. Po blisko trzydziestu latach od wzruszających wydarzeń dziennikarka postanowiła pokazać fanom archiwalne zdjęcia, na których widać moment jej koronacji.

Na swoim profilu na Instagramie, Ewa Wachowicz umieściła trzy zdjęcia. Fotografie łączy jeden motyw, wszystkie zostały zrobione na początku lat 90., w trakcie trwania wyborów miss. Fotografie z trzema różnymi koronami na głowie Ewy Wachowicz świadczą o wygranej w trzech różnych konkursach. Dziennikarka z sentymentem wraca do chwil swojej medialnej młodości.

- Wspomnienia z koronacji na Miss Małopolski, Miss Polonia i Miss WORLD University... Tak to się zaczęło... - komentuje na Instagramie Ewa Wachowicz.

Dziennikarka zdradziła również, że umieszczenie archiwalnego zdjęcia związane jest z jej udziałem w programie “Kulisy Sławy”. Fotografie byłej miss spodobały się jej fanom w mediach społecznościowych. Obserwatorzy nie kryli zachwytu nad jej urodą, a niektórzy z nich wspominali, że pamiętają ją z czasów wyborów.

"Pamiętam! Wybory Miss były w tamtym czasie tak wielkim wydarzeniem, że miliony ludzi z zapartym tchem siedziało przed telewizorem.", "Pamiętam, jakie to były emocje! Pamiętam, że zdeklasowała Pani konkurentki urodą, przepięknymi włosami, uśmiechem, ale przede wszystkim inteligencją i erudycją!" - piszą fani pod zdjęciem Ewy Wachowicz.

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł