Dorota Szelągowska złożyła swoim fanom i sobie noworoczne życzenia
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 1 Stycznia 2021

Sama prawda w noworocznych życzeniach Doroty Szelągowskiej. Nie przebierała w słowach, fani są oczarowani

Dorota Szelągowska złożyła sobie i fanom noworoczne życzenia. Projektantka wnętrz zamieściła wymowny wpis w mediach społecznościowych. Szelągowska jak zwykle z sercem zwróciła się do swoich obserwatorów, którzy od razu zareagowali na jej wpis. Zdjęcie, które umieściła na swoim profilu na Instagramie i życzenia noworoczne, spotkały się z pozytywnym odzewem obserwatorów. Projektantka w punkt ujęła najważniejsze jej zdaniem aspekty przeszłego i nadchodzącego roku.

Dorota Szelągowska znana jest ze swojej szczerości i bezpardonowego podejścia do życia. Córka Katarzyny Grocholi dała poznać się jako osobowość telewizyjna z wielkim sercem. Projektantka wnętrz niejednokrotnie angażuje się w życie uczestników programów, których jest prowadzącą.

Na swoim koncie ma m.in. prowadzenie “Dorota Was urządzi”, “Polowanie na kuchnie”, “Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej” i “Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, które emitowane były na antenie TVN Style.

Projektantka od lat związana jest z kanałami grupy TVN Discovery. Później prowadziła m.in. “Polowanie na mieszkanie” i “Totalne remonty Szelągowskiej” na głównym kanale TVN. Jej architektoniczne podboje wyświetlane były również w HGTV, gdzie zajmowała się “Tu jest pięknie”, “Dorota inspiruje” oraz “Metamorfozami Doroty Szelągowskiej”. Prywatnie prowadzi swoje biuro projektowe i jest współzałożycielką firmy “ManiaEvent”.

Swoje serce Dorota Szelągowska oddała architekturze i projektowaniu wnętrz. Jej autorskie programy oglądały miliony widzów, którzy niejednokrotnie korzystali z inspirujących pomysłów dekoratorki.

Niebywałe sceny w Niebywałe sceny w "The Voice Senior". 67-letni uczestnik programu na oczach widzów poprosił ukochaną o rękęCzytaj dalej

Poza niesamowitym zmysłem estetycznym Szelągowska znana jest ze swojego podejścia do bohaterów programów, które prowadzi. Niejednokrotnie angażowała się w życie uczestników i to z pewnością zagwarantowało jej przychylność telewidzów.

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska zamieściła noworoczne życzenia

Nie tak dawno pisaliśmy o niesamowitym świątecznym wnętrzu, które w mediach pokazała Dorota Szelągowska. Fani gwiazdy zdecydowanie wyczekiwali opublikowania tych zdjęć, które miały pokazać im, jak wygląda prywatny dom Doroty Szelągowskiej.

Po tym, jak prezenterka umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wnętrza, internet zawrzał z zachwytu. Nieziemsko piękne wnętrze zachwyciło widzów. Nikogo nie zdziwił jednak fakt, że mieszkanie projektantki wnętrz wygląda jak z katalogu. W końcu do programu wnętrzarsko-remontowe przyniosły jej największą popularność.

Teraz Dorota Szelągowska pokazała swoim fanom zupełnie inne zdjęcie. Projektantka umieściła na swoim profilu na Instagramie sylwestrową fotografię. Jak zwykle znajdowała się w swoim pięknym domu. Uwagę obserwatorów przykuł jednak wymowny wpis, który Dorota Szelągowska zamieściła razem ze swoim zdjęciem.

- Siedzę na stole dzierżąc w rękach dmuchaną ramkę z centrum chińskiego. Mam obowiązkowe grube skarpety i gole nogi, bo nie miałam ich przy choince, a ich całkowity brak wyklucza z instagrama. I cieszę się, śmieję radośnie, bo nie ma jak żarty szafek kuchennych i blatów. A to wszystko absurd i gówno prawda, tak jak większość zdjęć jakie widzicie na co dzień we wszystkich portalach społecznościowych. Ostatnio mnie naszła myśl, że za kilkanaście lat nie będziemy pamiętać jak naprawdę wyglądało nasze życie, bo zostaną nam tylko upiększone obrazki z poprawionym kontrastem - zwierza się na swoim profilu na Instagramie, Dorota Szelągowska.

- Więc w tej kuriozalnie niewygodnej pozycji życzę Wam prawdy i jak najszerszego spojrzenia na rzeczywistość. Braku lukru, co zemdli każdą potrawę. Nadziei, miłości, siły. I odwagi. Lubię ten mijający rok, za to że obnażył i pokazał prawdę o nas i o świecie. Nie było się gdzie schować, trzeba było uporządkować wszystko co do tej pory zamiataliśmy pod dywan. Jestem ogromnie wdzięczna za to jacy ludzie mnie otaczają, co mam, gdzie jestem. Doceniam każdy dzień, bo wszystko jest kruche i chwilowe. I to daje niezwykłą siłę. Wysyłam Wam mnóstwo ciepła. Bądźcie dobrzy dla innych i dla siebie. Całuję nowo-rocznie, z nadzieją. Do. - kończy Dorota Szelągowska.

Fani projektantki wnętrz byli zachwyceni wpisem

Fani gwiazdy od razu postanowili skomentować rzeczony wpis. Wszyscy zgodzili się z Dorotą Szelągowską i jej szczerym, wymownym i bezpardonowym postem. Pod zdjęciem posypała się fala pozytywnych komentarzy, które wyraziły uznanie dla słów prezenterki.

"Piekny wpis. Zgadzam sie z kazdym Pani slowem . Dobrego Roku!", "Również wszystkiego dobrego. Przykre, że ludzie teraz pragną tylko wykreowanych zdjęć i nienaturalnej rzeczywiści...", "Dokładnie, ten rok zwerfikował wszystko. Prawdę, fałsz, przyjaźń, psełdoprzyjaźń, walić zdjęcia retuszowane, ustawiane, poprawiane, źycie nie da się oszukać. Plus dla Ciebie że masz odwagę o tym mówić. Nie tylko plus. Wszystkie nagrody świata. Pozdrawiam" - pisali obserwatorzy Doroty Szelągowskiej.Dorota Szelągowska

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: Instagram - Dorota Szelągowska

Następny artykuł