Katarzyna Grochola promienieje z miłości. Za samopoczuciem pisarki stoi jej mąż
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 28 Grudnia 2020

Katarzyna Grochola po prostu promienieje. Wiadomo, kto stoi za szczęściem pisarki

Katarzyna Grochola przeszła w swoim życiu zbyt wiele. Niestety pisarka doświadczyła niejednej tragedii, która nie powinna spotkać żadnej kobiety. Mimo to stara się nie myśleć o przeszłości, a skupić na teraźniejszości i budowaniu nowych wspaniałych wspomnień. Katarzyna Grochola jest bardzo szczęśliwa i promienieje z radości. Za niezwykłe samopoczucie pisarki odpowiedzialny jest jej ukochany.

Katarzyna Grochola przeszła w życiu nie jedno. Niestety pisarka miała masę złych doświadczeń, które nigdy nie powinny zaistnieć w jej życiu. Teraz stara się nie myśleć o przeszłości, a jej obyczajowe książki pomagają innym przetrwać równie trudne chwile.

Pisarka regularnie publikuje swoje nowe treści, które wpływają pozytywnie na jej odbiorców. Niedawno postanowiła również ujawnić całą prawdę o swoim przeszłym życiu. Mimo to obecnie stara się zapomnieć o przeszłości i być szczęśliwą. Za promienny wygląd Katarzyny Grocholi odpowiedzialny jest jej mąż, z którym pisarka chętnie pozuje do licznych zdjęć.

Katarzyna Grochola po prostu promienieje. Szczęście zawdzięcza mężowi

Mimo że Katarzyna Grochola przeszła w swoim życiu bardzo wiele, stara się myśleć pozytywnie i żyć pełną piersią. Pisarka czerpie z życia garściami, a my jako wierni fani jesteśmy zadowoleni z dobrego samopoczucia autorki.

Katarzyna Grochola stara się nie myśleć o złych chwilach z przeszłości. Autorka niejednokrotnie opowiadała o tragicznych wydarzeniach i traumatycznych doznaniach, których doznała z rąk byłego partnera. Mimo to po latach odnalazła szczerą i prawdziwą miłość, która daje pisarce spokój i szczęście.

Niezła wpadka podczas kolędowania w TVP. Widzowie nie mogli powstrzymać śmiechu, jest zdjęcieNiezła wpadka podczas kolędowania w TVP. Widzowie nie mogli powstrzymać śmiechu, jest zdjęcieCzytaj dalej

Za szczęście pisarki odpowiada jej trzeci mąż Stanisław. Katarzyna Grochola opowiada, że dopiero po latach będąc dojrzałą kobietą, jest w stanie z pełną świadomością stwierdzić, iż jest spełniona. Trzeci mąż autorki zapewnia jej spokój, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń i miłość. Pisarka po prostu promienieje z radości.

Zasłużona miłość Katarzyny Grocholi

Przed kilkoma tygodniami Katarzyna Grochola podzieliła się ze światem swoimi zatrważającymi doświadczeniami z poprzedniej relacji. Niestety pisarka była ofiarą przemocy domowej. Dopiero po długim czasie i zagojeniu się ran, była w stanie zmierzyć się z traumą i publicznie wyznać, co spotkało ją w poprzednim związku.Katarzyna Grochola z mężem

fot. East News - TRICOLORS - Katarzyna Grochola z mężem Stanisławem

Na szczęście w życiu Katarzyny Grocholi pojawił się wymarzony partner. W sierpniu 2020 roku pisarka obchodziła drugą rocznicę ślubu ze Stanisławem. Niestety ze względu na panującą w kraju pandemię koronawirusa, para nie mogła hucznie świętować swojego wyjątkowego dnia. Później Katarzyna Grochola dowiedziała się o zakażeniu koronawirusem swojej córki. Ze względu na chorobę Doroty Szelągowskiej, pisarka usunęła się z życia publicznego i zadbała o swoje zdrowie.

Mimo że brak kontaktu z ludźmi dał się we znaki pisarce, święta spędziła ze swoim ukochanym mężem. To właśnie dzięki Stanisławowi autorka mogła w spokoju i miłości odpoczywać. W jednej z rozmów z “Twoje Imperium” Katarzyna Grochola powiedziała, że cieszy się z obecności swojego ukochanego Stanisława, bo nie musi mierzyć się z samotnością.

- My z mężem akceptujemy też siebie i swoje przyzwyczajenia. On jest osobą niezwykle uporządkowaną, z planem na każdy dzień- mówi w tygodniku “Twoje Imperium”, Katarzyna Grochola.

Małżeństwo ze Stanisławem zdecydowanie służy pisarce. Mamy nadzieję, że przed parą długie wspólne lata pełne miłości i szczęścia.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł