TVP
Fot. TVP VOD
Autor Kamila Krótka - 29 Grudnia 2020

Niezła wpadka podczas kolędowania w TVP. Widzowie nie mogli powstrzymać śmiechu, jest zdjęcie

24 grudnia odbył się tradycyjny już koncert kolęd w TVP. Podczas występu Sylwii Grzeszczak doszło do zabawnej wpadki, której telewidzowie nie mogli przeoczyć. Zobaczcie, co pokazało się na ekranie telewizorów.

Świąteczny koncert TVP jest tradycją, do której organizatorzy podchodzą bardzo poważnie. Tak było i w tym roku, jednak widzowie w swoich domach mieli powody do śmiechu - zwłaszcza ci niesłyszący.

Kolędy TVP z wpadką

Koncert odbył się w Bazylice Katedralnej w Pelplinie. W tym roku gala została zadedykowana pracownikom ochrony zdrowia, a znane kolędy i pastorałki zaśpiewały największe gwiazdy. Wśród nich z orkiestrą wystąpili m.in. Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak, Viki Gabor, Piotr Cugowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tre Voci i Alicja Tracz.

Co takiego się tam wydarzyło? Podczas koncertu kolęd w TVP doszło do zabawnej sytuacji. W trakcie występu Sylwii Grzeszczak puszczono napisy dla niesłyszących, jednak nie były to słowa kolędy.

Wpadka na występie Sylwii Grzeszczak

Koncert TVP w tym roku odbył się z wielką - jak zawsze - pompą. Na scenie wszystko było jak należy, jednak na ekranie telewizorów pojawiło się coś, co okazało się sporym powodem do śmiechu.

Znamy uczestników Sanatorium Miłości 3. Poprzeczka jest wysoka, ale wszyscy pragną jednegoZnamy uczestników Sanatorium Miłości 3. Poprzeczka jest wysoka, ale wszyscy pragną jednegoCzytaj dalej

Emisję można było oglądać z transkrypcją tekstu pieśni wykonywanych przez gwiazdy. Podczas występu Sylwii Grzeszczak widzowie mogli być świadkami zabawnej wpadki…

Nagle na ekranach telewizorów wyświetlił się zupełnie inny tekst, niż powinien. Prawdopodobnie zamiast słów kolędy, pojawiły się napisy do jakiegoś filmu.

“Pójdę teraz do toalety i zaraz wrócę” - mogliśmy przeczytać na ekranie:

tvp

Zdarzenie od razu uwieczniono na zdjęciach i opublikowano na Twitterze. W komentarzach nie zabrakło żartów internautów.

Mimo zabawnej wpadki występ Sylwii Grzeszczak był naprawdę zachwycający.

ZOBACZ TO NIEZWYKŁE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: radiozet.pl / youtube.com

Następny artykuł