"Sanatorium miłości": 3 sezon programu już od niedzieli 3 stycznia 2021
fot. Facebook - Sanatorium miłości TVP
Autor Olga Szmańda - 30 Grudnia 2020

Znamy uczestników Sanatorium Miłości 3. Poprzeczka jest wysoka, ale wszyscy pragną jednego

“Sanatorium miłości” powraca na ekrany stacji TVP. Już od niedzieli 3 stycznia 2021 roku, będziemy mogli ponownie oglądać przygody i miłosne historie uczestników programu. Show poprowadzi uwielbiana Marta Manowska, która od pierwszego odcinka zawładnęła sercami telewidzów. Według zapowiedzi Telewizji Polskiej, w najnowszym 3 sezonie “Sanatorium miłości” zobaczymy również znane twarze i osobowości medialne. Wiemy, kto wystąpi w najnowszej odsłonie kultowego programu.

“Sanatorium miłości” ponownie zagości na ekranach naszych telewizorów. Premierowy odcinek, już 3 edycji programu, zostanie wyświetlony 3 stycznia 2021 roku o godz. 21:15. Widzowie będą mogli oglądać miłosne podboje na antenie stacji TVP.

Według zapowiedzi Telewizji Polskiej, w najnowszym sezonie programu, zobaczymy wiele znanych twarzy i osobowości medialnych. To właśnie w ich towarzystwie uczestnicy będą mogli odkrywać swoje mocne strony.

Uczestnikami programu są osoby po 60. roku życia, które samotnie idą przez życie. W trakcie trwania programu i pobytu w sanatorium w Polanicy-Zdrój, będą mogli poznać swoją miłość. Kolejnym istotnym elementem “Sanatorium miłości” jest fakt, że uczestnicy niejednokrotnie nawiązują tam przyjaźnie na długie lata. I tym razem 3 sezon programu ma być zabawny i jednocześnie wzruszający. Autorzy programu ponownie poruszą emocjonujące historie z życia seniorów.

"Sanatorium miłości 3": znamy uczestników najnowszej edycji

W 3 sezonie “Sanatorium miłości” zobaczymy dwunastu uczestników, którzy przyjadą do Polanicy-Zdrój, by odkryć swoje najszczersze pragnienia. Wśród nich znajdą się: Anna, Andrzej, Halina, Edward, Jadwiga, Wiesław, Janina, Władysław, Krystyna, Zbigniew, Teresa i Zdzisław. Poniżej przedstawiamy dokładne sylwetki nowych bohaterów programu.

Nad Morskie Oko wybrała bardzo nietypową kreację. Zdjęcie turystki rozbroiło internautówNad Morskie Oko wybrała bardzo nietypową kreację. Zdjęcie turystki rozbroiło internautówCzytaj dalej

Obrazy Świat RadosciAndrzej mieszka w Warce i ma 64 lata. Mężczyzna jest aktywny zawodowo, uwielbia sport i bierze czynny udział w maratonach. Jego uwagę zwracają młodsze, zadbane i zgrabne brunetki. Jak sam mówi „woli kochać niż być kochanym”.

Anna przyjechała do “Sanatorium miłości” z Rytra. Kuracjuszka poszukuje mężczyzny, który się nią zaopiekuje i obdarzy szczerym uczuciem. Istotnym elementem jest dla niej lojalność. Swoje względy najchętniej oddałaby partnerowi bez wąsów, który z całą pewnością nie pali.

Obrazy Świat RadosciEdward przyjechał z Czerniakowa. Ma 67 lat i jest zdecydowanie gadułą i podrywaczem. Kuracjusz ma dwie córki i troje wnucząt. Zdecydowanie brakuje mu kobiety, która będzie ładna, zgrabna i energiczna.

Halina ma 68 lat i przyjechała z Pabianic. Kobieta podchodzi z dystansem do samej siebie, jest pełna energii i pracuje zawodowo na emeryturze. Ma troje dzieci. Zdaniem Haliny w życiu brakuje jej partnera, z którym mogłaby dobrze spędzać czas. Ceni sobie zdecydowanie bardziej charakter niż wygląd.

Obrazy Świat Radosci

Wiesław ma 66 lat i jest mężczyznom zdecydowanie pewnym siebie. Przyjechał do sanatorium z Tarnowa. Nadal jest aktywny zawodowo, ma troje dzieci. Uwielbia sport i rozrywkę. Szuka kobiety, która będzie odważna i obdarzy go szczerym uczuciem. Wiesław jest zdecydowanym optymistą i kieruje się zasadą „co cię nie zabije, to cię wzmocni”.

Jadwiga ma 63 lata i pochodzi z Głuszyca. Jest zawodową tancerką, ma jednego syna. Z racji swojej pasji jest bardzo wysportowana, dlatego też szuka partnera, który dorówna jej kroku. Ma nadzieję na relację z mężczyzną, którego będzie mogła nauczyć tańczyć. W wolnych chwilach jeździ konno, kocha również narty.

Obrazy Świat Radosci

Janina przyjechała do sanatorium z Gdańska, ma 64 lata. Z natury jest wesoła, empatyczna i energiczna. Kuracjuszka jest członkinią klubu morsowego. Wcześniej skupiała się na aspektach zewnętrznych u mężczyzn, dziś najważniejsze są dla niej: poczucie humoru, radość z życia, inteligencja i odpowiedzialność.

Terasa przyleciała do “Sanatorium miłości’ z Kanady. Ma 64 lata i jest zadeklarowaną romantyczkom. Ma dwóch synów, maluje, kocha nadmorskie spacery i muzykę. Szuka dla siebie przystojnego i zadbanego partnera, który będzie pełen radości. Zdaniem Teresy mężczyzna, który jej się spodoba otrzyma od niej subtelny sygnał zainteresowania. Mówi o sobie: „Jestem sexy woman”.

Obrazy Świat Radosci

Zbigniew przyjechał na plan programu z Opola, ma 63 lata. Uczestnik biega w maratonach, kocha taniec i naukę nowych języków. Lubi rozmawiać z kobietami i wzbudzać ich zainteresowanie. Mimo to nie szuka przelotnych znajomości, a jedynie drugą połówkę, z którą spędzi resztę życia.

Krystyna z Białegostoku ma 63 lata. Z natury jest spokojna, ma troje synów. Szuka dla siebie partnera, który będzie lojalny i będzie ją szanował. Najbardziej chciałby usłyszeć od ukochanego, że jest dla niego wszystkim. Zdecydowanie woli być uwodzona, sama nigdy nie wykonuje pierwszego kroku.

Obrazy Świat Radosci

Władysław ma 72 lata i przyjechał z Warszawy. Z natury jest spokojny, jego pasją jest żeglarstwo. Od samego początku sprawia wrażenie opanowanego, ale potrafi wyrazić również głębokie emocje. Zdecydowanie szuka kobiety, która będzie dla niego partnerem do rozmów na wiele tematów.

Zdzisław przyjechał z Krapkowic, ma 63 lata. Uwielbia sport i działalność społeczną. Kocha kobiety. Jego zdaniem wszystkie panie są piękne i godne uwagi. Mimo że z natury jest delikatny i emocjonalny, to zdecydowany duchowy wojownik. Zdzisław wierzy, że w przyszłości znajdzie kobietę, o którą będzie mógł zawalczyć.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: Facebook - Sanatorium miłości TVP / pomorska.pl

Następny artykuł