sanatorium miłości
Fot. Sanatorium miłości / Facebook
Autor Kamila Krótka - 5 Grudnia 2020

Nowy sezon “Sanatorium miłości”. Właśnie ujawniono datę premiery i szczegóły uwielbianego programu

“Sanatorium miłości” to program, który niepodważalnie skradł serca widzów TVP. Fani z wypiekami na twarzy śledzili losy seniorów szukających miłości. Teraz z pewnością będą zachwyceni, bo uwielbiany program wróci na antenę Telewizji Polskiej. Kiedy możemy się spodziewać 3. sezonu “Sanatorium miłości”?

“Sanatorium miłości” doczekało się jak na razie dwóch edycji, a każda z nich została pozytywnie przyjęta przez widzów. Okazuje się, że szykuje się spora niespodzianka dla fanów programu.

Czas na hitowe produkty za bezcen. W Lidlu dwie kultowe serie tuż przed świętamiCzas na hitowe produkty za bezcen. W Lidlu dwie kultowe serie tuż przed świętamiCzytaj dalej

Fani czekają na 3. sezon “Sanatorium miłości”

Czas na trzecią odsłonę hitowego programu. Na oficjalnym profilu “Sanatorium miłości” pojawiła się informacja, kiedy możemy liczyć na premierę 3 sezonu.

Zobacz także: Kurski na finale The Voice of Poland. Przekazał przykre wiadomości

- Dokładnie za miesiąc 3 stycznia, start 3. sezonu Sanatorium miłości. W zupełnie nowym miejscu czekają na Was nowi bohaterowie oraz nasza prowadząca Marta Manowska- można przeczytać na instagramowym profilu “Sanatorium miłości”.

Poruszające wyznanie Pauliny Tworzyańskiej z “Awantury o Basię”. Co u niej słychać?Poruszające wyznanie Pauliny Tworzyańskiej z “Awantury o Basię”. Co u niej słychać?Czytaj dalej

Wiadomo też, gdzie powstawały zdjęcia do najnowszego sezonu. Okazuje się, że program kręcono w Polanicy-Zdrój i sanatorium “Wielka Peniawa”.

Wiadomo również, że nowa edycja programu będzie obfitować w niezwykłe atrakcje. Uczestnicy 3. edycji “Sanatorium miłości” odwiedzą m.in. Kopalnię Złota w Złotym Stoku.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaBanalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaCzytaj dalej

Polacy pokochali “Sanatorium miłości”

Wszyscy fani wiedzą, że 2. edycja hitowego programu TVP należała do Bożeny i Gerarda.

- Wybór ściął mnie z nóg! Prędzej śmierci bym się spodziewała. Tyle jest pięknych koleżanek, a tu ja... Nie spodziewam się. Brak mi słów, jestem zaskoczona i szczęśliwa - mówiła wzruszona i szczęśliwa Bożena w finałowym odcinku “Sanatorium miłości”.

Tę edycję programu również poprowadzi Marta Manowska.

Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Czytaj dalej

Wy też nie możecie się doczekać?

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: radiozet.pl

Następny artykuł