Rossmann wprowadził udogodnienia dla klientów związane z czekaniem w kolejkach
fot. East News - ARKADIUSZ ZIOLEK
Autor Olga Szmańda - 4 Grudnia 2020

Wielka rewolucja w Rossmannie. Nowe udogodnienie dla klientów czekających w kolejce

Rossmann wprowadził nowe rozwiązanie dla swoich klientów. Innowacyjna funkcja w aplikacja moblinej, pozwoli każdemu konsumentowi drogerii, w szybki i łatwy sposób dokonywać zakupów. Nowość: Rossmann Go sprawi tym samym, że klienci nie będą musieli stać w kolejkach do kas. Rozwiązanie, które zaproponowała sieć drogerii z pewnością ucieszy wielu konsumentów, którzy nie chcą stać w zatłoczonych sklepach.

Rossmann już po raz kolejny wychodzi naprzeciw swoim klientom. Jedna z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce, proponuje konsumentom innowacyjne rozwiązanie. Nowa funkcjonalna możliwość Rossmann Go spowoduje, że wszyscy posiadacze aplikacji moblinej sklepu, nie będą musieli dłużej stać w długich kolejkach do kas.

Przed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiPrzed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiCzytaj dalej

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Rossmann jako jeden z pierwszych sklepów wprowadził liczne promocje związane z minionym Black Friday. Sieć drogerii zaproponowała wtedy swoim klientom niezliczone promocje, dzięki którym mogli oni dokonać zakupów w niebywale niskich cenach.

Poza ofertami związanymi z Black Friday, Rossmann każdego miesiąca proponuje swoim stałym klientom nowe produkty, które znajdują się jedynie w asortymencie sklepu. Dodatkowo wchodzące na rynek nowości są idealnym pretekstem do skorzystania z licznych akcji promocyjnych Rossmanna. Sklep niezależnie od pory roku z miesiąca na miesiąc stara się wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów. W ten sposób niejednokrotnie wystawia na sprzedaż swoje topowe produkty w niebywale niskiej cenie.

Rossman Go - innowacja dla klientów stojących w kolejce

- Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i…wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL -podaje biuro prasowe Rossmann.

Według informacji umieszczonych na stronie internetowej sieci drogerii, nowe rozwiązanie w aplikacji mobilnej Rossmanna, ucieszy wielu klientów. Dzięki innowacji wprowadzonej przez sieć zakupy w sklepie nie były jeszcze nigdy tak proste. Rossmann Go tym samym zapewni konsumentom bezpieczne, indywidualne i szybkie zakupy, bez konieczności stania w kolejkach do kas.

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w naszych drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy. Nasi klienci, nawet jeśli robią też zakupy online, ciągle wolą osobiście przychodzić do sklepów, by sprawdzić kolor czy skład produktu, oglądać nowości, wreszcie zasięgnąć porady. Naszym zadaniem jest sprawić, by te zakupy były proste i przyjemne - informuje Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann.

Podczas operacji uczestniczyła w niezwykłym spotkaniu. Podczas operacji uczestniczyła w niezwykłym spotkaniu. "Nagle znalazłam się w objęciach Mamy"Czytaj dalej

Rossmann nie zwalnia tempa. Kolejne rozwiązania dla klientów

Sieć drogerii Rossmann jest liderem w swojej kategorii. Związane jest to z wprowadzaniem kolejnych nowoczesnych udogodnień technologicznych. Przykładem na niebywałą działalność Rossmanna, jest aplikacja zakupowa Rossmann PL. Obecnie z rozwiązania na swoich urządzeniach mobilnych korzysta aż 7 mln użytkowników.

Rossmann jest również sklepem, który nie zatrzymał się mimo panującej w kraju epidemii koronawirusa. Sieć drogerii postanowiła wprowadzić do swoich sklepów kasy samoobsługowe, które dostępne są w aż 1500 salonach Rossmanna. W ten sposób znaczna ilość klientów może samodzielnie obchodzić się z zakupionymi przez siebie produktami i uniknąć kolejek, które są zmorą w trakcie pandemii koronawirusa.

Jak widać Rossmann, mimo licznych udogodnień, nie ma zamiaru się zatrzymywać. Od 1 grudnia 2020 roku dostępna jest nowa forma udogodnienia, dostępna w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Zdaniem sieci drogerii takie rozwiązanie znacznie ułatwi nie tylko dokonywanie zakupów w trakcie pandemii, ale również przyspiesza sam proces zakupowego szaleństwa.

- Według nas to najprzyjemniejsza forma kupowania prezentów i robienia bożonarodzeniowych sprawunków – bez przekładania z koszyka do plecaka lub torby czy oglądania się na przedświąteczny tłok przy kasie. I jeszcze jedno: jesteś smart shopperem! Cały czas widzisz w aplikacji ile już byś wydał/a za zakupy, czyli łatwiej możesz w ten sposób kontrolować swoje wydatki -informuje Rossmann, na stronie www.rossmann.pl

Niewiarygodne, że właśnie skończyła 60 lat. Julianne Moore zdradziła sekret wiecznej młodościNiewiarygodne, że właśnie skończyła 60 lat. Julianne Moore zdradziła sekret wiecznej młodościCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: rossmann.pl

Następny artykuł