Chłopiec postanowi wymyślić pomysł na biznes, by pomóc swojej bezdomnej rodzinie
fot. Instagram - aaronsgarden
Autor Olga Szmańda - 28 Listopada 2020

Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim

Chłopiec postanowił, że zrobi wszystko by jego rodzina nie musiała dłużej żyć w biedzie. Ośmioletni Aaron tym samym wymyślił biznes dzięki, któremu jego bliscy nie muszą być dłużej bezdomni. Rezolutny maluch założył firmę i stał się gwiazdą portali społecznościowych. Obecnie jego profil na Instagramie śledzi ponad 30 tys. obserwujących.

Chłopiec z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych wychowuje się ze swoją dwójką rodzeństwa i matką. Kobieta niestety nie ma do pomocy partnera. Na domiar złego w marcu 2020 roku straciła pracę i środki do życia. Mały Aaron i jego rodzina stali się tym samym bezdomni.

Pamiętacie serial “Tulipan”? Córka Jerzego Kalibabki, na którego historii był oparty, robi dzisiaj karierę i zachwyca urodąPamiętacie serial “Tulipan”? Córka Jerzego Kalibabki, na którego historii był oparty, robi dzisiaj karierę i zachwyca urodąCzytaj dalej

Matka chłopca by jakkolwiek przeżyć znalazła pewną opustoszałą szopę we wschodniej części Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Kobieta przeniosła się tak ze swoją trójką dzieci i starała się wymyślić co dalej z życiem jej i jej dzieci. Rodzina mogła żyć na ulicy lub w tymczasowym schronieniu.

- Nie mieliśmy żadnej innej opcji. Bez stołu i internetu Aaron z trudem odrabiał pracę domową. Prysznic braliśmy na zewnątrz, a z toalety korzystaliśmy w pobliskiej restauracji -powiedziała portalowi Today Berenice, matka ośmioletniego Aarona.

- Miałam złamane serce, czułam, że zawiodłam swoje dzieci, a epidemia COVID-19 jeszcze bardziej wszystko mi utrudniała -dodała kobieta.

Chłopiec wpadł na pomysł, który uratował rodzinę

Niestety biedna rodzina nie miała pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy. Mały Aaron i jego rodzeństwo musieli mierzyć się z bezdomnością i skrajną biedą. Rachunki za telefon rodziny i opłaty za pranie były znacznie pilniejsze niż sprawianie dzieciom drobnych przyjemności. Ich matka musiała mierzyć się z najgorszymi dla rodzica wyborami.

Pewnego dnia ośmiolatek usłyszał żart od swojej mamy.Kobieta poinformowała go, że żeby mieć pieniądze na swoje ulubione smakołyki musi zarobić je samodzielnie. Nie wiedziała wtedy, że ośmiolatek weźmie jej żart na poważnie. Chłopiec zaczął się zastanawiać w jaki sposób mógłby zarobić pieniądze dla siebie i rodzeństwa. Wtedy też wymyślił sposób na intratny biznes.

Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałkuPilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałkuCzytaj dalej

Intratny interes ośmiolatka

Ośmioletni chłopiec oświadczył swojej mamie, że zacznie sprzedawać rośliny. Kobieta wyjęła wtedy ze swojej kieszeni jedne z ostatnich pieniędzy. Dała dziecku 12 dolarów i powiedziała, że wierzy iż mądrze je zainwestuje.

Aaron od razu po otrzymaniu gotówki od mamy zajął się rozkręcaniem biznesu. Za otrzymane pieniądze kupił osiem miniaturowych sukulentów. Co ciekawe chłopiec swoim wyborem trafił w dziesiątkę ponieważ sukulenty są od dawna jednymi z bardziej popularnych kwiatów domowych. Aaron zaczął sprzedawać je za szopą, w której mieszkał razem z rodzeństwem i mamą. Za pierwszym razem udało mu się zarobić aż 16 dolarów, czyli o cztery dolary więcej niż dostał od mamy. Od razu postanowił zainwestować w kolejne rośliny.

Młody przedsiębiorca postanowił jednocześnie założyć profil na Instagramie pod nazwą Aaron's Garden. To właśnie tam mógł reklamować się szerokiej grupie konsumentów. Dziś jego profil na Instagramie w mediach społecznościowych obserwuje ponad 30 tys. internautów. Dzięki temu, że ośmiolatek pokazał swoje zaangażowanie i chęć wali o rodzinę odezwały się do niego fundacje, które obecnie go wspierają. Organizacja, która postanowiła pomóc małemu Aaronowi zebrała dla niego i rodziny 37 tys. dolarów.

Dzięki wsparciu od ludzi, których wzruszyła historia ośmiolatka on i jego rodzina mają teraz dach nad głową. Bliscy chłopca opuścili szopę i przenieśli się do jednopokojowego mieszkania. Tam mały ośmiolatek ma kuchnię, w której mama może gotować mu posiłki i pokój do odrabiania lekcji. Niezwykła historia zapoczątkowała tym samym intratny biznes rezolutnego ośmiolatka.

Córka Natalii Kukulskiej jak mama z czasów “Puszka Okruszka”. Gwiazda wstawiła do sieci wyjątkowe zdjęciaCórka Natalii Kukulskiej jak mama z czasów “Puszka Okruszka”. Gwiazda wstawiła do sieci wyjątkowe zdjęciaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Reakcja inna niż wszystkie. Pies nie potrafił opanować ekscytacji z wizyty u lekarza
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

- Wreszcie mamy własną kuchnię, a Aaron i jego siostra mają gdzie odrabiać lekcje -powiedziała mama zdolnego ośmiolatka.

ZOBACZ TO NIEZWYKŁE ZDJĘCIE: Ośmiolatek stworzył biznes Ośmiolatek stworzył biznes

Obrazy Świat Radosci"Twoja twarz brzmi znajomo 13". Gwiazda programu pokazała odważne zdjęcie. Fani są zachwyceniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Tańczą, by poprzeć Strajk Kobiet. Od wideo nie można oderwać wzroku
  2. Naukowcy biją na alarm. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina

Źródło: edziecko.pl

Następny artykuł