Marusia z filmu "U Pana Boga za piecem"
Fot. kadr z filmu "U Pana Boga za piecem"
Autor Kamila Krótka - 22 Listopada 2020

Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina

Powiedzieć, że film “U Pana Boga za piecem” zjednał sobie rzeszę zwolenników, to nic. Stał się on jedną z najbardziej lubianych polskich komedii. Widzowie pokochali nie tylko fabułę, ale i główną bohaterkę - Marusię. Jak aktorka wygląda dzisiaj?

Komedia Jacka Bromskiego “U Pana Boga za piecem” miała swoją premierę w 1998 roku. Do dziś jednak każdy pamięta młodą Rosjankę, którą grała Irina Łaczina. Jak wygląda dzisiaj uwielbiana Marusia?

Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejSkarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejCzytaj dalej

Marysia z “U Pana Boga za piecem”

Irina Łaczina przyszła na świat 29 sierpnia 1972 roku w Bielcach w Mołdawii. Jej matką jest aktorka Swietłana Toma, a Irina najwyraźniej po niej odziedziczyła talent. Młoda Łaczina podjęła naukę w Szkole Teatralnej im. B. Szczukina w Moskwie. Ukończyła ją w 1993 roku.

Aktorka debiutowała w rosyjskim filmie „Dzień dobry, przyjechałem” z 1979 roku. Popularność przyniosła jej jednak kolejna produkcja - “Wędrówka Gwiazd” z 1991 roku. Zagrała tam… samą siebie.

Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen CooperPamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen CooperCzytaj dalej

W Rosji natomiast rozpoznawalna stała się za sprawą serialu “Tajemnice pałacowych przewrotów”, który opowiada o rządach Piotra Wielkiego. Tam w latach 2000-2001 wcielała się w rolę Anny Romanowny.

W Polsce Irina Łaczina popularność zdobyła dzięki filmowi “U Pana Boga za piecem”. Za rolę Marusi otrzymała w 1998 roku nagrodę “Video Studio Gdańsk” na 23. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Łaczina gra obecnie w Teatrze na Tagance. Jak dziś wygląda? Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Kultowa polska komedia

Film “U Pana Boga za piecem” opowiada o młodej Rosjance, która po przekroczeniu polskiej granicy, zostaje ofiarą rabunku. Zamierza złożyć zeznania na posterunku Policji w Królowym Moście. To miejscowość, gdzie najwyższym autorytetem jest ksiądz proboszcz.

Tym samym Marusia postanawia zostać w mieście kilka dni, mając nadzieję, że odzyska swoje pieniądze. Nie jest wówczas świadoma, że w Królowym Moście dane jej będzie spędzić znacznie więcej czasu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Nie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służby
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

“U Pana Bogiem za piecem” otrzymało nagrodę publiczności na festiwalach w Chicago (1998) i w Słupcy k. Konina (1999). Film został też nagrodzony Brązowym Gronem na Lubuskim Lecie Filmowym w Łagowie (1998) czy Brązowym Granatem na Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu (1999).

U Pana Boga za piecem

U Pana Boga za piecem

Polka ma 57 lat i 2 lata temu została fotomodelką. Sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatkaPolka ma 57 lat i 2 lata temu została fotomodelką. Sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatkaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najczęstsze objawy chorób wątroby. Nie wolno ich bagatelizować
  2. Wczesne objawy nadciśnienia. Nie można ich bagatelizować
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. ZUS: Gigantyczny problem. Internetowa platforma korzysta z technologii, która za miesiąc przestanie działać
  7. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec

źródło: wprost.pl

Następny artykuł