Chłopiec potrzebował przeszczepu
Fot. facebook.com/BodieUpdates
Autor Kamila Krótka - 22 Listopada 2020

Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia

Chłopiec i jego rodzina doznali ogromnego cierpienia, ale jednocześnie mogli liczyć na wielkie szczęście. Roczniakowi groziła śmierć, bo nie znaleziono dla niego dawcy. Wtedy pielęgniarka zrobiła coś, na co nikt wcześniej się nie odważył. Poznajcie tę niesamowitą historię.

Rocznemu chłopcu zagrażało najgorsze. Mimo jego młodego wieku, jego życie już było zagrożone. Wtedy zdarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieciDo polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieciCzytaj dalej

Chłopiec potrzebował przeszczepu

Bodie Hall urodził się z groźną przypadłością - niewydolnością nerek. Jak stwierdzono w M Health Fairview University of Minnesota Masonic Children’s Hospital, stan chłopca zagrażał jego życiu. Okazało się że jego organizm uwalniał zbyt dużo białka do moczu, a jedyną szansą dla niego była wyłącznie nowa nerka - poinformowano w programie Good Morning America.

Dawcy jednak nie można było znaleźć. Sytuację utrudniała pandemia, bo wszystkie operacje przekładano. Rodzina chłopca straciła wtedy wszelką nadzieję.

- Szpital odwołał w zasadzie wszystkie operacje, które nie były uznane za pilne. Martwiliśmy się o zdrowie Bodiego i było to bardzo frustrujące. Nikt nie wiedział, jak rozwinie się cała sytuacja - mówiła mama chłopca.

Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynuGrażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynuCzytaj dalej

Kobieta jak anioł

Wtedy w życiu rodziny Hall pojawiła się pewna kobieta. Oni nazywają ją aniołem, który spadł z nieba. 27-letnia pielęgniarka postanowiła zadziałać, gdy dowiedziała się o sytuacji chłopca od swojej siostry.

Taylor skontaktowała się z rodziną, aby poinformować ją o tym, że chce oddać nerkę chłopcu. Pielęgniarka była zdrowa i nie musiała poddawać się żadnej operacji. Okazało się, że już w lipcu można było usunąć nerkę.

Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, podobnie jak późniejszy przeszczep. Bodi niedługo po niej był w stanie stanąć na nogi i stawiać pierwsze kroki. Jego rodzina prawdopodobnie jeszcze nigdy nie czuła takiej ulgi.

Taylor okrzyknięto bohaterką, jednak ta nie czuła się wyjątkowa. W jej odczuciu po prostu chciała uratować chłopca, który w grudniu skończy już dwa lata.

- Taylor to fantastyczna, bezinteresowna osoba, która dzięki darowi w postaci nerki uratowała życie Bodiego - powiedziała rodzina.

chłopiec i pielegniarka

Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina ŁaczinaPamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina ŁaczinaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorsze
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najczęstsze objawy chorób wątroby. Nie wolno ich bagatelizować
  2. Twarz jest odzwierciedleniem stanu zdrowia. Niektóre zmiany mogą być objawem poważnych chorób
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. NASA: sonda Juno przeleciała nad Jowiszem. Naukowców aż zatkało, wszystko się nagrało
  7. Mamy potwierdzenie, od 5 grudnia wielka zmiana dla milionów dorosłych Polaków. Trzeba wiedzieć

źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł