Rodzina, która powiększyła się w niezwykle szybkim tempie. Teraz jest ich tyle, że mogliby stworzyć drużynę piłkarską
fot. YouTube - The Family Young VLOGS
Autor Olga Szmańda - 10 Listopada 2020

W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności

Rodzina Maxine i Jake Young postanowiła zaadoptować czworo dzieci. W trakcie procesu adopcyjnego okazało się, że powitają na świecie swojego biologicznego syna. Później kobieta ponownie zaszła w ciąże. Ku zdziwieniu jej i jej męża okazało się, że nosi pod sercem czworaczki. Zobaczcie jak wygląda rodzina, która może stworzyć drużynę piłkarską ze swoich domowników.

Rodzina z Pensylwanii, która zawsze chciała mieć dzieci, spełniła swoje życzenie nie raz, ale dziewięć razy, kiedy adoptowała czworo dzieci i powitała jedno biologiczne. Zanim jednak małżeństwo zdążyło mrugnąć okiem kobieta była w ciąży z czworaczkami.

Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Czytaj dalej

Maxine Young mówi opowiedziała w programie telewizyjnym jak wygląda jej życie. PEOPLE . Chociaż ona i jej mąż Jake, lat 32, zawsze chcieli mieć dużą rodzinę, nigdy nie spodziewali się, że będą mieć dziewięcioro dzieci, zwłaszcza w ciągu trzech lat.

Ale właśnie to stało się z Youngami, którzy teraz mają adoptowane czworo rodzeństwa: Aiden 8 lat, Parker 5 lat, Connor 4 lata, Elliott 3 lata i 23-miesięczny biologiczny syn Henry i 8-tygodniowe biologiczne czworaczki, Theo, Silas, Beck i Cecilia.

- To nie było tak, jak chcieliśmy. Nie planowaliśmy mieć tak dużej rodziny. Ale wygląda na to, że te dzieci powinny być. Nie wyobrażam sobie, żebym teraz nie miał ich całej czwórki - mówi 30-letnia Maxine.

Minister zdrowia: jest informacja pozytywna. Najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusaMinister zdrowia: jest informacja pozytywna. Najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusaCzytaj dalej

Podróż Maxine i Jake do rodzicielstwa rozpoczęła się w lipcu 2017 roku, około rok po tym, jak para zawiązała węzeł małżeński. W tym czasie Youngowie wiedzieli, że chcą mieć dzieci i oboje byli otwarci na pomysł adopcji.

- Kiedy byłam mała, zawsze chciałam się wychowywać i adoptować. Kiedy byłam starsza, dowiedziałam się o pieczy zastępczej io tym, że tak wiele dzieci potrzebuje domów. Kiedy poznałam Jake'a, dyskutowaliśmy o tym i po ślubie rozmawialiśmy o tym na poważnie - wyjaśnia kobieta.

Rodzina, która powiększyła się do wielkości drużyny piłkarskiej

Mając Maxine i Jake w swoim domu para zaczęła brać zajęcia dotyczące procesu opieki zastępczej. Zanim się zorientowali, zostali zatwierdzeni, a prawie miesiąc później, 28 lipca 2017 roku, otrzymali telefon w sprawie wychowania całej czwórki dzieci.

- Początkowo powiedzieliśmy, że weźmiemy do nas dwoje dzieci, a oni zadzwonili do nas z czterolatkiem, dwulatkiem i 11-miesięcznym dzieckiem. Pomyślałam, że powinniśmy to zrobić! Myślę, że powinniśmy wziąć całą czwórkę. I tak też zrobiliśmy - wspomina Maxine.

Po sześciu miesiącach wychowywania dzieci Maxine dowiedziała się, że jest w ciąży z jej pierwszym biologicznym dzieckiem Jakem. Wiadomość była niesamowicie ekscytująca dla pary, ponieważ starali się o dziecko przez bardzo długi czas.

- Byłam bardzo sceptyczna i prawie nie sądziłam, że to się uda. Ale w miarę upływu czasu, kiedy doszliśmy do 12 i 14 tygodni, byliśmy naprawdę podekscytowani i naprawdę szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększa - wspomina matka 9 dzieci.

Po 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łezPo 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łezCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

Para nie wiedziała jednak, jak bardzo życie może ich jeszcze zaskoczyć. W lipcu 2020 roku kobieta urodziła swoje kolejne dziecko. Co ciekawe, nie był to jeden bobas, ale aż cztery maluchy. Tym samym cała rodzina składa się obecnie z 5 biologicznych dzieci małżeństwa i czworga zaadoptowanych. Razem rodzina Maxine i Jake’a liczy tyle ile drużyna piłkarska. Rodzina, która liczy 11 osóbRodzina, która liczy 11 osóbRodzina, która liczy 11 osób

Portal internetowy Świat Radosci"Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Pies zobaczył portret swojego zmarłego przyjaciela. Jego reakcja chwyta za serce
  7. Szczeniak został znaleziony na śmietniku. Podziękował za pomoc w najbardziej wzruszający sposób

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł