Mężczyzna siedział przy grobie swojej żony na koniec wypowiedział wzruszające słowa
fot. pl.newsner.com
Autor Olga Szmańda - 10 Listopada 2020

Po 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łez

Mężczyzna, który trwał przy trumnie swojej zmarłej żony, wzruszył wszystkich znajdujących się na pogrzebie. Jego niezwykłe zachowanie zapadło w pamięć pewnemu fotografowi, który również był obecny podczas ceremonii. Słowa, które padły z ust seniora przyprawiły wszystkich o wzruszenie i dreszcz emocji. Niezwykły staruszek okazał swojej zmarłej ukochanej szacunek, miłość i oddanie.

Mężczyzna żegnając swoją żonę wiedział, że jej śmierć była nieodłącznym elementem cyklu życia ludzkiego. Odejście ze świata żywych jest nieuchronnym elementem, który wcześniej czy później spotka każdego człowieka. Najgorszym jednak jej elementem są bliscy, którzy muszą pożegnać zmarłą osobę.

Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?Czytaj dalej

Niezwykle trudna sytuacja pożegnania ukochanej osoby jest doświadczeniem, które odbija piętno na człowieku na całe życie. Smutek i rozpacz pojawiająca się w momencie utraty ukochanej osoby zmienia człowieka na całe życie. Niestety nawet czas, który leczy rany nie jest w stanie dać ukojenia żałobnikowi.

Świadkiem jednej z najbardziej wzruszających historii był pewien fotograf, który znalazł się na pogrzebie starszej kobiety. Mężczyzna zauważył tam jej męża, który opłakiwał zmarłą żonę. Para była ze sobą 59 lat i najwyraźniej dla seniora było to i tak za mało czasu razem ze swoją ukochaną żoną. Bobby Moorze musiał pożegnać swoją żonę Jerry.

Fotograf April Yurcevic Shepperd zauważył staruszka pogrążonego w smutku i rozpaczy przy trumnie swojej żony. Widok tak bardzo wzruszył mężczyznę, że postanowił porozmawiać z seniorem o jego obecnej życiowej sytuacji. Nie wiedział jednak, że gdy tylko staruszek wypowie słowa, jego serce przepełni się falą wzruszenia.

Minister zdrowia: jest informacja pozytywna. Najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusaMinister zdrowia: jest informacja pozytywna. Najnowsze dane dotyczące pandemii koronawirusaCzytaj dalej

Mężczyzna postanowił pożegnać się ze swoją żoną

Fotograf postanowił spisać słowa pogrążonego w bólu staruszka, który opowiedział mu o swojej zmarłej żonie. Na koniec dodał również wzruszające pożegnanie skierowane do swojej ukochanej. Starszy mężczyzna pokazał tym samym młodemu fotografowi, że prawdziwa miłość nigdy nie umiera.

- Dziś byłam świadkiem historii pewnej miłości. Nie była to miłość dwojga młodych ludzi, których po części przepełnia namiętność, a resztę dopełniają hormony. Nie była to też miłość świeżo upieczonych nowożeńców, którzy są przepełnieni wiarą w pełne wzajemne oddanie i wieczne wspólne szczęście - opisuje sytuację fotograf.

Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupówBiedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupówCzytaj dalej

- Kiedy wszedł do sali, jego kroki były chwiejne, ale był pewien tego, co robi. Jego oczy skupione były na celu, który znajdował się na końcu pomieszczenia. Stalowa, szara trumna stała wśród kolorowych świateł. Połowa wieka pozostawała otwarta. Zamknięta część pokryta była kwiatami i ozdobnymi wstążkami, na których widniały słowa „żona” i „matka”. Kiedy mężczyzna dotarł na miejsce, bez chwili zastanowienia schylił się i pocałował pomalowane usta swojej żony. Jego drżące ciało starało się zachować równowagę - dodaje artysta we wspomnieniu pogżebu.

Fotograf wspomniał także o słowach, które starszy mężczyzna wypowiedział do swojej zmarłej żony. Jego zdaniem ton, którym emeryt mówił był delikatny i łagodny.

Dzisiaj grzeje:
1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
2. Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć
3. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju

- Wiem, że mnie nie słyszysz, ale chciałem powiedzieć, że cię kocham - powiedział staruszek nad trumną swojej ukochanej żony.

W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okolicznościW niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okolicznościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Zamknął owczarka w walizce i wyszedł z domu. Nikt nie mógł przewidzieć, co stanie się później
  7. Czy pies powinien spać w łóżku? Uwaga, zaproszenie do wyrka może mieć poważne konsekwencje

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł