Anna Dymna otrzymała niezwykłą pomoc od Ryszarda Rynkowskiego
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 21 Listopada 2020

Ryszard Rynkowski w niezwykły sposób pomógł Annie Dymnej. Poświęcenie wokalisty robi wrażenie

Anna Dymna od lat przyjaźni się z Ryszardem Rynkowskim. Parę łączy wiele wspólnego, a przede wszystkim trudne chwile i wzajemna pomoc. Niedawno wokalista dostał niezwykłe wsparcie od aktorki. Tym razem jednak to Ryszard Rynkowski udzielił pomocy Annie Dymnej i jej ukochanemu.

Anna Dymna od wielu lat w swoim życiu gości niezwykłego przyjaciela. Jest nim wokalista Ryszard Rynkowski. Wspólnie z aktorką przeszli niejedną ciężką chwilę i przez całą znajomość mogą liczyć na wzajemne wsparcie.

Brytyjska rodzina królewska ma w Polsce krewnych. Nie zgadniecie, czym zajmuje się jeden z nichBrytyjska rodzina królewska ma w Polsce krewnych. Nie zgadniecie, czym zajmuje się jeden z nichCzytaj dalej

Niedawno Anna Dymna pomogła swojemu przyjacielowi, ale teraz role tej pary odwróciły się. Ryszard Rynkowski stanął na wysokości zadania i bardzo wsparł aktorkę.

Ryszard Rynkowski niedawno stał się ofiarą dużego spadku finansowego spowodowanego panującą w kraju pandemią. Wiele fundacji i przedsiębiorstw musiało zmagać się z brakiem środków. W podobnej sytuacji znalazł się także wokalista.

Przyjaciółka Ryszarda Rynkowskiego od razu wiedziała, że chce mu pomóc. Aktorka postanowiła zaoferować swoje wsparcie i wysłała podopiecznych swojej fundacji “Mimo Wszystko” na leczenie w ośrodku rehabilitacyjnym Ryszarda Rynkowskiego. Anna Dymna wsparła w ten sposób interes przyjaciela udzielając innym potrzebującym pomocy.

Rząd kusi ozdrowieńców do oddania osocza. Padły propozycje, które mogą zachęcić wielu PolakówRząd kusi ozdrowieńców do oddania osocza. Padły propozycje, które mogą zachęcić wielu PolakówCzytaj dalej

Anna Dymna o chorobie męża

W połowie października mąż aktorki, Krzysztof Orzechowski trafił do krakowskiego szpitala w stanie ciężkim. Anna Dymna przeżyła bardzo mocno chorobę męża. Związane jest to z faktem, że jej ukochany znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka spowodowanego osłabioną odpornością.

Anna Dymna w jednym z wywiadów dla tygodnika “Na Żywo” przyznała, że lekarze walczyli o życie jej ukochanego męża. Na szczęście mężczyzna jest już w znacznie lepszej kondycji. Mimo to mąż aktorki nadal musi borykać się z ryzykiem powikłań po chorobie.

- Powolutku wyrównuje mu się oddech, co jest bardzo ważne. Wszystko jest na dobrej drodze. Czekam na niego tutaj, w naszym domu. Ja wciąż jestem negatywna i chciałabym, żeby tak zostało -mówiła Anna Dymna w wywiadzie dla tygodnika “Na Żywo”.

Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina ŁaczinaPamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina ŁaczinaCzytaj dalej

Przyjaciele na dobre i na złe

Ryszard Rynkowski nie pozostawił swojej przyjaciółki bez potrzebnego wsparcia. Wokalista dzięki swoim powiązaniom i byciu współwłaścicielem ośrodka rehabilitacyjnego, jest w stanie zorganizować odpowiednią opiekę dla męża aktorki. Ryszard szybko zaangażował się w zapewnienie wsparcia dla ukochanego Anny Dymnej. Aktorka doskonale wie, że przyjaciel nigdy nie zostawi jej w potrzebie.

- Ważne jest mieć przyjaciół i móc na nich liczyć. To dodaje skrzydeł i pozwala wierzyć w ludzi, ich dobro i wielkie serce, takie jak ma Rysiu - mówi aktorka na łamach tygodnika "Na Żywo".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł