Grażyna Szapołowska zapozowała z wnuczką na okładce magazynu Wysokie Obcasy Extra
fot. East News - Piotr Molecki
Autor Olga Szmańda - 21 Listopada 2020

Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu

Grażyna Szapołowska postanowiła zapozować na okładce magazynu "Wysokie Obcasy Extra" razem ze swoją wnuczką. Ikona polskiego kina pokazała tym samym niezwykle pięknego członka swojej rodziny. Artystka mimo swojego wieku dobiegającego siedemdziesiątki nadal prezentuje się świetnie. Grażyna Szapołowska od lat kojarzona jest z klasą i stylem co pokazała na okładce czasopisma.

Grażyna Szapołowska jest polską aktorką teatralną, telewizyjną i filmową. Widzowie zapamiętali ją przede wszystkim za rolę w “Panu Tadeuszu”. Tam odegrała znaczącą postać Telimeny. Jej gra aktorska tak bardzo przypadła do gustu krytykom filmowym, że otrzymała za nią statuetkę Orła. Aktorka uznawana jest od lat za polską ikonę kina.

Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życiaRoczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życiaCzytaj dalej

Kobieta jest wzorem do naśladowania dla wielu aktorek młodego pokolenia. Swoją urodą i stylem zachwycała niejednokrotnie. Skończyła 67 lat i nadal zachwyca swoich fanów nienagannym wyglądem oraz wiecznym talentem. Artystka niedawno postanowiła zapozować na okładce magazynu "Wysokie Obcasy Extra". Pokazała się tam razem ze swoją wnuczką, która ewidentnie urodę zawdzięcza babci.

Grażyna Szapołowska z wnuczką na okładce

Aktorka nadal jest bardzo aktywna zawodowo mimo, że stroni od blasku fleszy i spotkań na ściance. Bardzo rzadko pojawia się w mediach. Mimo to postanowiła teraz zrobić wyjątek i pojawić się na okładce magazynu z wyjątkowym gościem. Razem ze swoją wnuczką Karoliną Matej zapozowały do grudniowego wydania magazynu “Wysokie Obcasy Extra”.

Grażyna Szapołowska jest niezwykle dumna ze swojej ukochanej wnuczki. Karolina Matej jest równie uzdolniona co babcia. Na koncie młodej artystki jest już nawet wspólny występ ze znaną babcią. Obie kobiety wzięły udział w The Voice od Poland.

Karolina Matej dostała się także niedawno na studia. Młoda kobieta tym samym będzie się uczyć w Warszawskiej Szkole Filmowej. To kolejny ruch w życiu wnuczki aktorki, który wskazuje na zainteresowania i talenty podobne do tych babci.

Rewolucyjna zmiana w komunikacji urzędowej. Życie wielu Polaków będzie o niebo łatwiejszeRewolucyjna zmiana w komunikacji urzędowej. Życie wielu Polaków będzie o niebo łatwiejszeCzytaj dalej

Okładka magazynu “Wysokie Obcasy Extra”, na której znajduje się Grażyna Szapołowska i jej wnuczka zwieńczona zostało fragmentem wypowiedzi aktorki. Mądre słowa gwiazdy filmowej z pewnością kierowane są do wnuczki jak i innych młodych odbiorców.

"Nikt nie zwróci uwagi na to, czego nie zagrałaś" - powiedziała Grażyna Szapołowska na łamach magazynu “Wysokie Obcasy Extra”.

Na profilu na Instagramie magazynu został także umieszczony komentarz do zdjęcia Grażyny Szapołowskiej i jej wnuczki. Autorzy grudniowego numery zachęcają tym samym do przeczytania wywiadu z polską gwiazdą filmową.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Wczoraj nie pokazał klasy, choć uprawia sport dla dżentelmenów. Marcin Najman i jego piękne hobby ze zwierzakami
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

“Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra" są obyczaje, które zmieniają się wraz z pokoleniem. Do rozmów zaprosiliśmy zaprosiła aktorki, ginekolożki i restauratorki, aby opowiedziały o różnicach w wychowaniu czy przeżywaniu kluczowych momentów w życiu - wśród nich znalazły się bohaterki okładki - Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Mateja” - napisano na profilu na Instagramie magazynu Wysokie Obcasy Extra

Zobacz to wyjątkowe zdjęcie:
Grażyna Szapołowska z wnuczką

Wiemy, kto wystąpi w kolejnej edycji Wiemy, kto wystąpi w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznajcie uczestnikówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Suczka zaprowadziła ratowników w głąb lasu. Gdy zajrzeli do jej kryjówki, o mało nie utonęli we łzach
  2. Przyczyny i objawy niedoczynności tarczycy. Profilaktyka i leczenie
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Mężczyzna blokował karty w bankomatach, a następnie kradł pieniądze. Mieszkańcy polskiego miasta zagrożeni
  7. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł