kadr z serialu "Doktor Quinn"
Fot. kadr z serialu "Doktor Quinn"
Autor Kamila Krótka - 23 Listopada 2020

Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper

“Doktor Quinn” stał się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Losy pani doktor śledzili praktycznie wszyscy, a przez całe sześć sezonów ani trochę się nie nudził. Widzowie pokochali bohaterów serialu, wśród których szczególnie zapadła im w pamięć Erika Flores. Co się z nią stało?

Erika Flores w serialu “Doktor Quinn” wcieliła się w rolę Coleen Cooper i natychmiast stała się ulubienicą widzów. Opowiadamy, jak potoczyły się jej losy.

Gdy matka reżysera zobaczyła Gdy matka reżysera zobaczyła "07 zgłoś się", nie przebierała w słowach. Padło określenie, które zawstydziłoby samego BorewiczaCzytaj dalej

Urocza bohaterka “Doktor Quinn”

Erika Flores urodziła się 2 listopada 1979, a na plan “Doktor Quinn” wkroczyła już w wieku 14 lat. To nie ten serial był jednak jej pierwszą przygodą z aktorstwem.

Aktorka wystąpiła wcześniej m.in. w filmie telewizyjnym “Kalejdoskop” (1990) i był to jej debiut. Co więcej, pojawiła się też w produkcji “Dear John”, a w 1991 roku miała swój epizod w serialu "Star Trek: Następne pokolenie".

Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Coleen. Naturalna i uśmiechnięta dziewczyna od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. W serialu pojawiła się też jej siostra, Melissa Flores. Wspólnie wystąpiły w kilku odcinkach.

Obrazy Świat Radosci"Rolnik szuka żony": w sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie z Pawłem w roli głównej, wszystko wskazuje na jednoCzytaj dalej

Odejście z serialu

Odejście Flores z serialu oburzyło niejednego widza, zwłaszcza, że zastąpiono ją inną aktorką. Powstało wiele legend na ten temat. Jednym z powodów odejścia miało być ultimatum postawione przez jej ojca. Ten dał jej wybór - dziewczyna mogła pójść na studia z jego pomocą lub kontynuować aktorstwo, ale bez jego wsparcia.

Krążyły też plotki, że Erika zrezygnowała ze względu na twórców serialu. Ci mieli stwierdzić, że Flores zbyt szybko dorosła, a jej kobiece kształty są zbyt seksowne jak na odgrywaną rolę nastolatki.

Usłyszał jedynie straszny huk. Teraz do końca życia nie musi chodzić do pracyUsłyszał jedynie straszny huk. Teraz do końca życia nie musi chodzić do pracyCzytaj dalej

"To była naprawdę trudna decyzja, po odejściu podjęłam decyzję, żeby oddzielić się od serialu. Nie czytałam nic na jego temat, nie udzielałam wywiadów. Po prostu się z tego wycofałam" - mówiła po latach aktorka. "Odeszłam na dzień przed swoimi szesnastymi urodzinami. Każdy kto wychowuje nastolatka i sam nim był, doskonale wie, że nie da się im powiedzieć, co ma myśleć i robić. Szczerze mówiąc odejście z serialu było moją decyzją" - dodała.

Erika Flores mimo odejścia z “Doktor Quinn” nie porzuciła aktorstwa. Mimo że nigdzie nie zagrała już głównej roli, pojawiła się w kilku popularnych produkcjach, jak "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Dr House" oraz filmie "Quake".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Wydało się, co mama Zenka Martyniuka robiła, gdy mały król disco polo płakał. Potrzebowała kota, dziś nie każdy rodzic by się zdecydował
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Ostatni raz mogliśmy ją oglądać na ekranie w 2009 roku, kiedy zagrała w piątej serii “Dr Housa”. Po tej roli zdecydowała jednak, że chce poświęcić się rodzinie i dzieciom - w 2006 roku Flores poślubiła Barta Bursona, z którym doczekała się dwójki dzieci.

erika flores

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Golden retriever zgubił się w lesie. Rok później zdarzył się prawdziwy cud
  2. Warszawscy naukowcy badają geny Polaków. Wnioski są zaskakujące. Chodzi o podatność na choroby
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Czarna dziura z Drogi Mlecznej zachowuje się podejrzanie. Naukowcy tłumaczą dziwne zjawisko
  7. Druzgocąca wiadomość, Meghan Markle straciła dziecko. Pierwszy raz powiedziała o tragicznych wydarzeniach

źródło: swiatseriali.interia.pl

Następny artykuł